Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yalanın bu kadarına pes!!! 82,5% hiç alkol tüketmiyormuş!?!?

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

Noyzura said:

içki yasaklansa zerre kadar üzülmem hatta sevinirim. görürsünüz o zaman illegal takılmak neymiş ;D

alkol is overrated.

adam haklı
fas'a gittiydim şubat ayında 3 hafta kadar
sokakta kahvehanede sıradan halk boş sigara tüketmiyodu resmen
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

Noyzura said:

içki yasaklansa zerre kadar üzülmem hatta sevinirim. görürsünüz o zaman illegal takılmak neymiş ;D

alkol is overrated.

adam haklı

türkiyede böyleydi zaten. kaç tane fabrika vardı. kahvehaneler kadınlı erkekli coffee shop gibi çalışıyordu herkes tüttürüyordu. ramazanlarda insanlar sahurlarda afyonlarını katkat sarıp yutuyordu sonra gün içinde aç aç oruç tutmak yerine afyonları patlıyordu ve kafalarını yaşıyorlardı. Cumhuriyetimiz eroyin fabrikalarımızın getirdiği karlar ile kendisini topladı. koskocaman tarihimiz var zamanın gençleri "ıyyy pis keş seni , içerim alkolümü tertemiz jek denyils coni volkırdan daha iyi sersemm" modunda geziyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

Noyzura said:

Dworgian said:

kıvranmıo abi adam gayet söylüo zaten

aynen ya tekrar yazıyordum birşeyler sonra senin mesajın geldi aklıma sildim yazdıklarımı çoluk çocuk özenmesin diye.

teşekkür ederim valla

ben teşekkür ederim sayende sosyal olarak daha sorumlu biri oldum.
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

yav said:

Noyzura said:

alkol is overrated.

adam haklı

türkiyede böyleydi zaten. kaç tane fabrika vardı. kahvehaneler kadınlı erkekli coffee shop gibi çalışıyordu herkes tüttürüyordu. ramazanlarda insanlar sahurlarda afyonlarını katkat sarıp yutuyordu sonra gün içinde aç aç oruç tutmak yerine afyonları patlıyordu ve kafalarını yaşıyorlardı. Cumhuriyetimiz eroyin fabrikalarımızın getirdiği karlar ile kendisini topladı. koskocaman tarihimiz var zamanın gençleri "ıyyy pis keş seni , içerim alkolümü tertemiz jek denyils coni volkırdan daha iyi sersemm" modunda geziyor.

çok muhtemel öyledir
ülkece bizim 20-30 yıl önceki halimize benziyorlardı zaten
dönünce dedim türkiye de böyle miydi acaba taşra falan nasıldır kim bilir vaktinde, bi kaç arkadaşımla da tartışmıştım
ben fazla kıyıda steril yetiştiğim için işte hep böyle sonradan düşüyor sfd
Sosyal ağlarda paylaş

alkolün haram oluşu insanı coşkunlaştırmasından blinçaltındaki sapık eğilimleri yapmasının kolaylaşmasından kontrolü kaybettirmesinden geliyor

bu mantıkla esrar için böyle bir şey geçerli olmadığı için matematiksel olarak esrarla kafa çeken bir müslüman günah işlemiş sayılmaz sdf
Sosyal ağlarda paylaş

ya abicim ankaranın göbeğinin göbeğinde yaşıyorum şu anketlere falan hiç rastlamıyorum nerde yandaş,yalaka,şakirt, semt muhit ilçe varsa oraya gidiyolar..

yanın da da akp hükümeti geldi yozlaşma,tecavüz,gasp,hırsızlık,beyin tutulması,tarih ve gıda terörü,(çanak çömlek,GDO lu mısır vs.)sömürü vb.şeylerinde %4000k arttığını da söyleseler ya..
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

komik olan bağcılar bilmemne dediğiniz varoşlarda alkol tuketilmiyo
ot hap tuketiliyo
sırf Kuran da kubar kullanmayın tiner çekmeyin yazmıyo diye günah değil diyen adfamlar var cunku
ayrıca gençlik çatır çatır içiyo
türk insanı namaza 60tan sona baslıyo cunku

http://www.youtube.com/watch?v=8Z-HiN9qI5s
Sosyal ağlarda paylaş

hayatinda 1 kereden fazla insight okumus / focus group gormus adam bilir ki, soru sorulan kisi karsisindaki ve cevresindeki insanlarin etkisinde veya dusunecekleri seylerin etkisinde kalmadan durust cevap veremezler. en azindan alinan sonuclar gercekten dusuncelerini yansitamaz overall bakildiginda.

hangi mahallelerde vs. yapildigina hic dokunmuyorum bile.

istatistik dedigin zaten bi takim bilgiyi tarafli sekilde okuma bilimi
Sosyal ağlarda paylaş

sigara içiyosunuz afferim iyi güzel de bunu böyle public ortamlarda belirterek hem belirttiğiniz public ortamı sıkıntılı pozisyona düşürüyor hem de gelecekte ortaya çıkabilecek olası hukuki durumlarda arkanızda delil bırakıyorsunuz canlarım benim.

legalize it eyvallah da legalize olana kadar yine sağlamcı takılın takılıyorsanız da.

işin özendirme vesaire yanı ile de siteyi de sıkıntıya sokacağınızı unutmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

Estel_Anorien said:

sigara içiyosunuz afferim iyi güzel de bunu böyle public ortamlarda belirterek hem belirttiğiniz public ortamı sıkıntılı pozisyona düşürüyor hem de gelecekte ortaya çıkabilecek olası hukuki durumlarda arkanızda delil bırakıyorsunuz canlarım benim.

legalize it eyvallah da legalize olana kadar yine sağlamcı takılın takılıyorsanız da.

işin özendirme vesaire yanı ile de siteyi de sıkıntıya sokacağınızı unutmayın.

otçu baba için demedin sanırım bunları?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...