Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yalanın bu kadarına pes!!! 82,5% hiç alkol tüketmiyormuş!?!?

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

Sapıttılar iyice. Araştırma diye yaptıkları-yaptırdıkları manipülasyonlara bir yenisini ekletmişler. İstanbul, Ankara, İzmir'de 10 bin küsür evde 27 bine yakın kişi ile tek tek görüşmüşler ve Türkiye Aile Yapısı(3 büyük şehirde yapılan araştırmanın Türkiye genelini nasıl yansıtacağını da bana hiçbir sosyal bilimci zaten anlatamaz,o da ayrı)araştırması yapmışlar.İçlerinde
-Eşinizle mutlu musunuz?
-Neden boşandınız?
-Çocuklarınızla ne gibi sorunlar yaşıyorsunuz?,
-İnançlı mısınız?
-Bara gidiyor musunuz?
-İçki içiyor musunuz? gibi 81 soru sormuşlar.

Sonuçlara göre 82,5% hiç alkol kullanmadığını söylemiş. Bağcılar, Kağıthane varoşlarında mı yaptılar araştırmayı bilmem de geçen sene alkol tüketiminin 6,7% arttığı rakamlarla tespit edilmiş.

Haberi alıntıladığım yer haklı olarak, "lan şu kadar milyon litre alkol tüketilmiş, kim içiyor lan bu kadar içkiyi o zaman? Acaba içkinin yasaklanması için kamuoyu mu oluşturuluyor?" diye sormuş.

Tehey, tehey, teheeeeyyyy! diyorum.

Kaynak: http://www.odatv.com/n.php?n=turkiyede-yuzde-82-hic-icki-icmiyormus-3004131200
Sosyal ağlarda paylaş

Zikko said:

bişeyler içtiğini ima etmeye çalışman çok komik,

açık açık söle aplanıyom de, alkol kafası kurtarmıyo de ama de bişeyler kıvranma böle ..

haplanmıyorum ya.yazdıklarım yeteri kadar net kendince çıkardığın anlamlarda düşünüp hareket ettiğime kendi kendini inandırmak için sen kıvranma pls.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...