Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

harvırttaki pröösörler açıklamış, alkol insanı mutsuz yapıyor

chrome

Öne çıkan mesajlar

GERGE said:

Bulusmada gecen o kadar sarap ictik. Mutsuz oldugumuz icin mi? Cok da eglendik yani. Kola icsek oyle guzel gecmezdi belki.

bir gün paticiğin en eğlenceli buluşmasını organize edicem. hayatınızın öncesi ve sonrası çok farklı olucak hepimiz için. alkol olmayacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Soris said:

Siz doğru nefes almayı öğrenseniz düzenli yoga veya tai chi filan yapsanız düzenli spor yapsanız alkol filan kullanmanıza gerek kalmaz.
Sürekli alkol içen adamın hayatla ilgili problemleri vardır. Biz mesela lisede başladık sevmediğimiz dersten kaçıp kaçıp içki içmeye başladık. 2-3 sene çok alkol içtim. Spora yogaya nefes egzersizlerine başlayınca kendiliğimden içmemeye başladım gerek görmedim hiç.

kardeş bu nefes egzersizlerine nerde başladın yoga vs. kurslarda mı? internetten kaynak tavsiye edebilir misin nefes egzersizleriyle ilgili
Sosyal ağlarda paylaş

pontipati said:

Soris said:

Siz doğru nefes almayı öğrenseniz düzenli yoga veya tai chi filan yapsanız düzenli spor yapsanız alkol filan kullanmanıza gerek kalmaz.
Sürekli alkol içen adamın hayatla ilgili problemleri vardır. Biz mesela lisede başladık sevmediğimiz dersten kaçıp kaçıp içki içmeye başladık. 2-3 sene çok alkol içtim. Spora yogaya nefes egzersizlerine başlayınca kendiliğimden içmemeye başladım gerek görmedim hiç.

kardeş bu nefes egzersizlerine nerde başladın yoga vs. kurslarda mı? internetten kaynak tavsiye edebilir misin nefes egzersizleriyle ilgili

pompati dilersen ben online skypedan yardımcı olurum. türkiyede nefes ezgersizleri , kitapları ve okulları açan bir adam var obez eğitmenleri ciddiye alamıyorum şahsen. düzgün nefes alabilseydi sürekli yemeğe sarıp obez olmazdı (ya da kendi kilolarını sağlığını kontrol edemeyen nefes eğitimi vermesin) diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Soris said:

Ben kimseye cevap olarak yazmadım. Kendi düşüncelerimi yazdım. Sosyalleşmek için alkol bir ön gereklilik değil bu arada. Zamanında elektronik müzik çok dinlediğim için hobi olarak mixing ile uğraştığım zamanlar da içmediğim alkol yoktu.

elektronik müzik için alkol gerekmez misal

Soris said:

. Artık daha sakin daha huzurlu bir hayat arıyor. Bu hayat da da alkole yer yok.

huzurlu hayatta alkol olmamalı mı?
Sosyal ağlarda paylaş

senelerce elektronik müzik dinledim ettim, araba aldığım için hiç bir gece içmedim. çok da eğlendim mesela.

şimdi de kırmızı et yerken bir kadeh şarap ya da gece film izlerken bir kadeh viski yanında bitter çikolata fln keyifli gelebiliyor.

sosyallik =/= içki
sakin hayat =/= içkisiz hayat

ama içki pwnz diye de bir durum yok. hani yararlıdır için abi kesin için fln denecek durum da yok sanıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

Kaede said:

Noyzura said:

Kaede said:

ya anladık alkol dışında her boku içiyorsun tamam

beni anlamak istiyorsan bana bu yolda eşlik etmelisin.

UZAK DUR ŞEYTAN

http://i.imgur.com/rg4TbC7.gif

efsaneydi bu adam ya inançlı ninja

kimdi ki o? bi de silahsız adamı polis ordusu niye kevgire çeviriyor onu da anlamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

Elektronik müzik için tabi ki alkole gerek yok ben o ortamlarda bulundum baya içki tüketimine uygun mekanlar biraz da ondan bıktım zaten. Genelde uyuşturucu madde kullanırlar ben o işlere de girmedim mesela.

Yani tabi ki içen içsin kimse bir şey demez ama sağlıklı bir şey olmadığını bilin onu demek istiyorum ve iç huzuru öz disiplini sağlamış adamlar da alkol sigara uyuşturucu vs tüketimi kesinlikle görmedim ben.

Doğru nefes almayı öğrenin tai chi chuan veya çigong benzeri nefes çalışmaları yapın veya düzenli yoga yapın bunların her türlü keyif verici maddeden çok çok daha iyi olduğunu vücudunuz tanıdıktan sonra alkol aramayacak.

Bu arada noyzura ya katılıyorum bende hiç inanmam şişman yogi lere veya tao culara.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...