Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

besin topiği

Killer

Öne çıkan mesajlar

killer yalnız değilmişim. bunu yapan başka kişilerin olduğuna emindim paticikte ama kesin gizliyorlar diyordum.

Mc_Lovin said:

snowballingin kötü bir tarafı yok arkadaşlar. sevdiğiniz bir insanla yapıyorsanız hele...

Sizinkinden çok daha egzantirik hayat yaşayan insanların hayatlarından detaylara internet ortamında rastlayınca kıskançlık yapmayın. Yatakta ölü balık taklidi yapmayan bir kıza denk gelince siz de köpürte köpürte döl aktarımı yaparsınız ilk fırsatta.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Bir şey diycem de boku çıkıyor arada sırada, diğer topiği sildim ama popişkosu kaşınanlar var sanırım.

Hayır ben sizi kurtarmak için götümü yırtıyorum siz hala banlanmaya çalışıyorsunuz.

Çabanın farkındayım hatta 2 defa uyardım ama adam hayatının en ilginç meselesini buldu ve anladığım kadarıyla heyecanı kendisi bu olayı yapana kadar geçmeyecek.
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

Xaenin said:

Bir şey diycem de boku çıkıyor arada sırada, diğer topiği sildim ama popişkosu kaşınanlar var sanırım.

Hayır ben sizi kurtarmak için götümü yırtıyorum siz hala banlanmaya çalışıyorsunuz.

Çabanın farkındayım hatta 2 defa uyardım ama adam hayatının en ilginç meselesini buldu ve anladığım kadarıyla heyecanı kendisi bu olayı yapana kadar geçmeyecek.

asdkfsa şu da klasik he SEN NERDEN BİLİYON ve SEN DE YAPARSIN lafları asdf. tamam ye atmığını bişey demyiorm

Swaggobaggins said:

killer ağır fagget.

nutri sen misin lan kimsin sen

xaenin tamam kitle DEMYİOM BİŞEY
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

yav said:

ne işe yarıyo abi daha mı güzel sevişiliyo sonra ben tam anlamadım olayı

denemeden bilemezsin. ilk sevişmende partnerine bunu yapmak istediğini söyle ve gözlerindeki partıltı seni senden alabilir.

deneyeyim ben de bi diyecem de
bunu denemeden önce daha soft bişeyler yok mu ordan başlasaydık
Sosyal ağlarda paylaş

olaya çok farklı yerden giricem

abi orgazmdan sonra yapılan aktivite çok anlamsız gelmiyor mu olm size, ekstrem yeni bir şey deneyecek olsam ne kadar tatsız geldiğini düşünmeden konuşacak olsam bile snowballing denemem.

iş bittikten sonra insan bir an soğur, atar kendini yatağa dana gibi yatmak istemez mi olm.

daha öncesinde hararetli anda yapacak bir şeyler öner noyan bizim gibi heyecanlı arkadaşlara bence.
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

Noyzura said:

yav said:

ne işe yarıyo abi daha mı güzel sevişiliyo sonra ben tam anlamadım olayı

denemeden bilemezsin. ilk sevişmende partnerine bunu yapmak istediğini söyle ve gözlerindeki partıltı seni senden alabilir.

deneyeyim ben de bi diyecem de
bunu denemeden önce daha soft bişeyler yok mu ordan başlasaydık

var. partnerin ağzına bir parça mandelin atsın biraz emsin sonra tatlı bir öpücükle mandalin senin ağzına geçsin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...