Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Moldova"ya vize kalktı.

fenn

Öne çıkan mesajlar

bu yüzden Tantra var. spiritüel pompa tertemiz. saatlerce aheste aheste ( ͡° ͜ʖ ͡°) böyle yemeli , içmeli. tek sıkıntı erkeğin ( ͡° ͜ʖ ͡°) gerekiyor enerjisini dışarı atmaması için. ama türk kızları sıkılıyor "hadi gel aşkımm" yaptıkları için derk oluyor yada bazı kızlar bu erkek nasıl boşalmaz diye hırs yapıyorlar. Bu durum için bir patch yaptım o da basit. kızın ağzına ( ͡° ͜ʖ ͡°) ve sonra kızla öpüşüp tüm ( ͡° ͜ʖ ͡°) geri yutuyorsun böylece enerji dışarı gitmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Killer said:

aga depolaman için 2 3 kutu yolliyim istersne FAFASDÇA. MALUM SEKSİ BOL ADAMSIN YORULMAYASIN ÇEKİMLER FALAN DERKEN

yok canım saol sen kendin iç hatta milli içeceğin olsun birde içinde protein , amino asit , vitaminler mineraller bol . omuzuna iyi gelir daha hızlı toparlarsın asdf.
Sosyal ağlarda paylaş

snowballingin kötü bir tarafı yok arkadaşlar. sevdiğiniz bir insanla yapıyorsanız hele...

Sizinkinden çok daha egzantirik hayat yaşayan insanların hayatlarından detaylara internet ortamında rastlayınca kıskançlık yapmayın. Yatakta ölü balık taklidi yapmayan bir kıza denk gelince siz de köpürte köpürte döl aktarımı yaparsınız ilk fırsatta.
Sosyal ağlarda paylaş

Mc_Lovin said:

snowballingin kötü bir tarafı yok arkadaşlar. sevdiğiniz bir insanla yapıyorsanız hele...

Sizinkinden çok daha egzantirik hayat yaşayan insanların hayatlarından detaylara internet ortamında rastlayınca kıskançlık yapmayın. Yatakta ölü balık taklidi yapmayan bir kıza denk gelince siz de köpürte köpürte döl aktarımı yaparsınız ilk fırsatta.

nedense hep mistik balonlu karakterler tarafından destekleniyorum fakat sonra onları göremiyorum tekrar. lütfen bari sen kaybolma ;D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...