Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

One direction sapıkça ve romantik hayal et

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

OHA said:

Siz Harry ile sevgilisiniz.Bir gün Harry tutturuyor,striptiz bara gidelim diye.Sende"Ya bi git işine.Ben gelir miyim öyle yerlere!"falan diyorsun.Sonra o sana "O zaman bugün hazırlan seni NORMAL bara götürücem.Akşam 10 da kapıdayım."diyor ve dudağından yarım saat öpüp gidiyor.Sende akşam ne giysem derken dolap başında tam 5 saat geçiriyorsun.Saat oluyor akşam 7.Sende o saatlerde saçını falan yapıyorsun.Sen de kuyruklu bir elbise giymişsin.Neyse işte saçınla oynarken saat 10 oluyor ve sonunda o beklediğin sesi duyuyorsun.Aşağı iniyorsun.Harry'nin yanına gittiğinde Harry kapını açıyor,kendi de arabaya biniyor ve sana "Eğer bu şekilde olmasaydı,yani sen hiç........seni buracıkta .....becerirdim."diyor.Sende ondan tabi tahrik oluyorsun.Yolda giderken Harry sürekli oldukça gözüken göğüslerine bakıyor ve dudağını ısırıyor.
Aradan biraz geçiyor ve bir barın önünde duruyorsunuz.İçeri giriyorsunuz ve.....burası bir striptiz bar.Sen çıkmak istiyorsun ama tam dönerken bir garson eteğine basıyor ve cart etek elbiseden ayrılıyor.Sen eteğini beline dolamaya çalışırken Harry garsona kızıyormuş gibi yapıp seni süzüyor.Sonra sen"Eve gidelim"diyorsun ama Harry"Eğer seni bu şekilde kapıdaki magazinciler görürse hiçde iyi olmaz"diyor.Sende tuvalete kaçıyorsun.Harry peşinden geliyor.Tuvalete glince sen"Harry burası ba-"diyemeden o senin dudaklarına yapışıyor ve seni içeri itip rastgele bir yere sokuyor.Burası da bir bebek bakım odası.Siz burda irbirinizi soymaya başlıyorsunuz ve tam Harry senin içine girecekken bir bayan bebeğiyle geliyor ve sizi öyle görüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

abicim yemin ediyorum ben ergenken su facebook felan yoktu ya
o kadar mutluyum ki
resmen ömür boyu yaralıcak rezaletler otaya cıkabilirmiş

aynen ya. o zamanlar biz de sağa sola saçmalamaya yer arıyoduk, yutub feysbuk olsa kimbilir şimdinin hangi fenomenlerine imza atacaktık. onun yerine saçmalıklarımız aile ve arkadaş çevresi içinde kaldı, iyi de oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

hiç unutmuyorum.

bi kere boktan güldürü programı "ince ince yasemince"deki SÜRAHİ NİNE karakterini evde yapmaya çalışmıştım. artık o yaşlarda nasıl gülüyosam, işte dede gözlüğü, bi göze mendil, başörtüsü ve tespihle bizimkilerin karşısına çıkınca

LAN BİZİM OĞLAN İBNE GALİBA KARI KIYFETLERİNE GİRİYOR?? şeklinde ters tepmişti skecim hahaha
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

hiç unutmuyorum.

bi kere boktan güldürü programı "ince ince yasemince"deki SÜRAHİ NİNE karakterini evde yapmaya çalışmıştım. artık o yaşlarda nasıl gülüyosam, işte dede gözlüğü, bi göze mendil, başörtüsü ve tespihle bizimkilerin karşısına çıkınca

LAN BİZİM OĞLAN İBNE GALİBA KARI KIYFETLERİNE GİRİYOR?? şeklinde ters tepmişti skecim hahaha

adsfghjklşi,
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

biz 13-14 yaşındayken bulvar gazetesi vardı.. çarşambaları "maço" eki verirdi

evet 13 yaşa dair en canlı anım bu, bir de orta2 son günü (karne marne) pantolonu yırtmıştım sorna ceketi belime bağlayıp bütün gün ortalıkta adnan şenses gibi dolanmıştım

olm bak işte
facebook olsa biri resmini ceker
koyardı facebooka sıctın direk

mesela bak mortits gotunu actı
facebooka koymadık efendi adamız
foruma koyduk sırf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...