Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WCS Europe

_Spartacus_

Öne çıkan mesajlar

_Spartacus_ said:

Hellion'ların bile Hellbat'lerden daha iyi olduğunu gördük. Thor çıkınca savunabildi ancak. Thor>Hellion>Hellbat demek ki. Hellbat'e kesin bir buff gelecek ama nasıl bir buff orasını tam bilemiyorum. Medivac'in içinde hellbat varsa hitpoint'i artabilir, çok koaly ölüyorlar queenlere vikinglere falan.

iyide hellbat'ın mantığı hasar verme değilki, meat shield tarzı 100 minerale 135 hp. Hasar vermek isteyen bf hellion yapsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Hellbat light'a karşı iyi vuruyor ama armored'a karşı iyi değil ve HP'si düşük, Thor'un HP'si yüksek ama pahalı. İkisini bir arada yapabilecek bir üniteye ihtiyacı var Terran'ın, o da Warhound. Tabii Warhound sadece mekanik ünitelere özel saldırı yapıyordu ama Zerg'de mekanik ünite yok. O yüzden oyuna geri konunca mekanik ve biyolojik ünitelere saldırı modları arasında değiştirebilmeliyiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Hellbat'e buff gelecek işte, Hellion'ı bile tutamıyor asasddssdsad :D Yahu baybety'nin tutmayan tahminiyle dalga geçmek için kinayeli bir şey yazdım, bu kadar uzun süre devam edeceğini düşünmemiştim :D

Neyse yazık oldu Lucifron'a, son maçta kazanmışken verdi. Main girişini kapatmış olsaydı ve SCV'lerle tamir ederek birkaç saniye kazansaydı 3 tane tank siege mode'a geçip bitirecekti oyunu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...