Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Milli Merkez Kurultayı

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

arkadaş adam kendince önemli gördüğü konular hakkında forumda birşeyler paylaşıyor belki ilgilenen olur diye. eğer ilginizi çekiyorsa girin bakın eğer ilginizi çekmiyorsa bir şey yazmadan çıkın. bir daha da uğramayın. bunu yapmak bu kadar zor mu?

kendimden örnek vereyim; şu vücutcuların başlıklarını hiç sevmiyorum mesela, şişman olduğumdan kıskançlık ve içten içe büyüyen bir kin duyuyorum onlara karşı, yemeklerine musil atasım geliyor. ama hiçbir zaman da başlıklarına girip ''ööö yönö vöcöt böşlöğö mö yeööh!'' demiyrum. görmezden geliyorum, sanki herkes benim kilomdan fazlaymışi, dünyada ki en zayıf ve seksi erkek benmişim gibi hissediyorum. adsdafad

ulan ne kinim varmış arkadaş ne kustum be...
Sosyal ağlarda paylaş

nordlydian said:

arkadaş adam kendince önemli gördüğü konular hakkında forumda birşeyler paylaşıyor belki ilgilenen olur diye. eğer ilginizi çekiyorsa girin bakın eğer ilginizi çekmiyorsa bir şey yazmadan çıkın. bir daha da uğramayın. bunu yapmak bu kadar zor mu?

peki kardes, sen onlari yazanlar hakkinda bisey yazmasan? cok mu zor? herkes gelip fikrini, dusuncesini yaziyor. adam bunlari burda gormek istemiyosa, ben bunlari burda gormek istemiyorum yaziyo. sonra 15 kisi ayni seyi tekrar ediyosunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Myshkin said:

Zor, beyin lazım, var olanında kullanmasını bilmesi lazım. Bunlar hep zor şeyler işte. Laf sokmak varken kim zor olanı düşünsün ki?
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

solu boluyoruz demek imkansız lan
sol dediğin zaten oı kadar bolunmus ki
daha ufak parcası atom altına giriyo
quark felena kadar bolunmus sol zaten
%1 i geçtim %0.1 alamayan sol parti var
kendi uyelerinden oy almıyo felan

aha su cok dogru. solu metal muzige benzetiyorum ben istedigin gibi bolup isimlendirebiliyorsun. troçkist diye bir sey var lan daha ne diyeyim. sol kendi icinde bile sag sol olarak bolunmeyi basardi saddfaf

sagci adam oylemi? dinci, milliyetci demis onu da tam beceremediginde kafasi karistiginda muhafazakar demis gecmis. kafasi rahat lan bikere.
Sosyal ağlarda paylaş

nordlydian said:

kendimden örnek vereyim; şu vücutcuların başlıklarını hiç sevmiyorum mesela, şişman olduğumdan kıskançlık ve içten içe büyüyen bir kin duyuyorum onlara karşı, yemeklerine musil atasım geliyor. ama hiçbir zaman da başlıklarına girip ''ööö yönö vöcöt böşlöğö mö yeööh!'' demiyrum. görmezden geliyorum, sanki herkes benim kilomdan fazlaymışi, dünyada ki en zayıf ve seksi erkek benmişim gibi hissediyorum. adsdafad

ulan ne kinim varmış arkadaş ne kustum be...

Vücutçuların konu dışı ve güncele tecavüz ettiği gün pm atıver, senle beraber hepsine kötü laflar hazırlayacagım, verdigim örnek o açıdan hatalı kanımca :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...