Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aggro yu geri almaya geldim.

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar, diğer başlık kilitlenmiş bir çift lafım var. Birincisi kaçmadım, yurda döndüğüm için kız arkadaş iş güç aile derken vaktin olmadı seviyesiz tartışmalara devam etmeye. Zaten beni aratmayıp arkamdan birbirinize girmişsiniz, problem yok. Yancı çağrmış falan diyen zavallılar var, kaiko falan nasıl bir nefretse adam üşenmemiş günlerdir bana laf geçirmek için kasmış başlıkta. Yancı falan çağırmadım, siz 20 kişi birleşip deveye girince iyi, 2-3 aklı başında adam konuya farklı bakınca yancı mı çağırmış oluyoruz? Komik. Ki adam demiş sipeys fail olmuş ama siz çok aptalsınız diye, doğru da demiş. Resmen nefret dolu kompleksli adamlarsınız (o başlıktaki sazcılara diyorum) evet yanlış görmüş ve fail olmuş olabilirim, ama 3 gün gif spamleyen spark gibi adamlara acıdım resmen. Çetintaş da kalitesini belli etmiş zaten şımarıp, sıkıntı yok. Neyse olay şu ki, ben fail oldum, belki de göt oldum, ama forumdaki bazı insanların nasıl kompleksli ve kinci oldukları ortaya çıkmış oldu en azından. Ben forumda yazmaya devam ediyorum, hiçbir zaman küsüp gitmedim, öyle bir niyetim de yok. Burada iyi adamlar olduğu sürece de burada olmaya devam edicem. Bu arada başlıkta 0ne bana laf söylemiş, yıkıldım. Sevgiler, saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...