Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mobilya yaptırmak

Suark

Öne çıkan mesajlar

Selam patiler,

Netten, ordan burdan bulduğum mobilyaları yaptırtmak istiyorum ( ucuz olsun diye tabi ).
Deneyen var mı?
tanıdığı olan veya bizzat yapan var mı?

Gidip sevdiğim mobilyayı aramaktansa yaptırtmak daha mantıklı geliyor, bide belki daha uygun olur diyorum.

hem dikass hem öneri plz
Sosyal ağlarda paylaş

şu mobilyayı yaptırma işi bildiğin kumardan farksız ne geleceği, nasıl olacagını bilmeden okadar para vereceksin.

git ikeadan veya muadillerinden gördügün bildigin şeyi al, degiştirme garantili kafan için rahat olsun.

yurtdışından garantisiz ucuza telefon almak gibi bişey şu olay.
Sosyal ağlarda paylaş

izmirde olaydınız karabağlar cennet o açıdan.ayrıca aşırı ucuza gidiyor.süre konusunda sıkıntı yaşıyorum ben en çok ama tek parça yaptırdığım için tınlamıyorlar pek.komple ev için daha iyi çalışırlar.pek getirisi olmadıkça çok umursamıyorlar açıkcası.

fiyat için karşılaştırma istersen de şu tv ünitesinin satış fiyatı 12000 lira.benim mobilyacı 3000e yapardım sana dedi.
Sosyal ağlarda paylaş

ama şu da var ikea dediğin olay bizim ülkemizde apaçi kahvaltı ve akşam sofrası mantığı ile kalabalık olduğu için girmesi çıkması inanılmaz dertli ve sıkıntılı bir şey.

hafta içi gidebilme şansınız yoksa gidilecek türden bir yer değil kesinlikle ikea.

bir de girince dünya kadar para vermeyi de göze almak lazım direk ay şıunu da alalım moduna giriyor insan içerdeyken sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

ya özel mobilya olayı çok zevkli aslında.
proje bi kere.

ama malzeme ve işcilik detayına girince, biraz daha iyi olsun derken ya da o olacağına şu da olabilir he? vs derken, ucuza falan çıkamıyorsun.

ama zaten birincil kaygın ucuza mal etmek değilse işte ozaman evet, etiket parasından yırttığın için vitrindekinden her türlü daha ucuza geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...