Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çetintaş ın mumu yatsıya kadar yanar

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

bu arada benim en büyük hakaretim 'gereksizken'
bana 'hayvan herif-ağzıyla götü aynı' falan gibi hakaretler edildi.

bannable offence. lütfen sizde şikayet edin bu nedir ya?
'gerizekalı' dedim diye kaç kere ban yemişliğim var. bide kendi tanıdığım arkadaşıma şakasal bi şekilde gerizekalı dedim hakaret gütmeden falan. bunu artık banlayın bu nedir? ben bu hakaretleri çekmek zorunda değilim.
Sosyal ağlarda paylaş

diaboliq said:

"ya boşverin , ne gerek var tartışmaya. durduk yere sinirlerinizi bozuyosunuz" tarzı bi post atıldı mı?

atılmadıysa tam yeri bence.

Sevgili yaptın ya dünya sana toz pembe tabi.
Buradaki insanların yarısı bir meme ugruna canlar alacak insanlar.Sen bizim lümpenliğimize müdahalede bulunamazsın.
Sosyal ağlarda paylaş

screwy said:

KuddusiMavra said:

sana mı soracağım lan eşimle nasıl zaman geçireceğimi, ne yapacağımı? hayvan herif! hakaretin bini bir para. okuduğunda hoşuna gitmiyorsa yazarsın, yazıyorsun zaten yazdıklarımın ve yaptıklarımın hoşuna gitmediğini. onun ötesi seni aşar...konuşma şekline bak aga, maga...ne oluyor? dayılanıyor musun? nedir derdin?

en hakaret etmediği şeymiş, bir adamın ağzıyla götünün farkı olmazsa işte senin durumuna düşer. Ne söylediğinin bile farkında değilsin, bana gelmiş akıl veriyorsun. Kendine sakla o akılları.
Densiz...
eheh millete hakaret ediyor dedikten sonra durak bilmeden hakaret edilmesine bayılıyorum =)

oo kacamadan tutmusum

:) harbiden işin gücün yok, bunu anladım.
peygamber değilim gülüm, öyle şamarı yiyince öbür yanağımı uzatamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

katliamci said:

diaboliq said:

"ya boşverin , ne gerek var tartışmaya. durduk yere sinirlerinizi bozuyosunuz" tarzı bi post atıldı mı?

atılmadıysa tam yeri bence.

Sevgili yaptın ya dünya sana toz pembe tabi.
Buradaki insanların yarısı bir meme ugruna canlar alacak insanlar.Sen bizim lümpenliğimize müdahalede bulunamazsın.

hahahahahah harbiden rahat bi adam oldum ya!
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

screwy said:

KuddusiMavra said:

sana mı soracağım lan eşimle nasıl zaman geçireceğimi, ne yapacağımı? hayvan herif! hakaretin bini bir para. okuduğunda hoşuna gitmiyorsa yazarsın, yazıyorsun zaten yazdıklarımın ve yaptıklarımın hoşuna gitmediğini. onun ötesi seni aşar...konuşma şekline bak aga, maga...ne oluyor? dayılanıyor musun? nedir derdin?

en hakaret etmediği şeymiş, bir adamın ağzıyla götünün farkı olmazsa işte senin durumuna düşer. Ne söylediğinin bile farkında değilsin, bana gelmiş akıl veriyorsun. Kendine sakla o akılları.
Densiz...
eheh millete hakaret ediyor dedikten sonra durak bilmeden hakaret edilmesine bayılıyorum =)

oo kacamadan tutmusum

:) harbiden işin gücün yok, bunu anladım.
peygamber değilim gülüm, öyle şamarı yiyince öbür yanağımı uzatamıyorum.
isim gucumle ne alakası var cozemedim hakaretlerini yakalayınca kalbin mi kırıldı nedir?
Sosyal ağlarda paylaş

nasıl ne alakası var, mesajı yazdım, gönderdim, 30 saniye sürmedi sildim...pusuya yatmış,bekliyormuşsun, anında görüntü yaptın...
böyle olunca ben de "işin gücün yok belli" diyorum?
anlaşılmıştır sanırım?

edit: biraz adamlık varsa içinde tarafsız ol, karşımdaki karakterin yaptığı hakaretler seni rahatsız etmiyor da, benim adama cevabım mı seni rahatsız ediyor?
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

nasıl ne alakası var, mesajı yazdım, gönderdim, 30 saniye sürmedi sildim...pusuya yatmış,bekliyormuşsun, anında görüntü yaptın...
böyle olunca ben de "işin gücün yok belli" diyorum?
anlaşılmıştır sanırım?
guncel baslıklar tusu var basıyosun son cıkan mesaja basıyosun sonra cıkan mesaja cevap vereceksen quote tusu var yaklasık 3.2 saniyeni alıyor. ama nyie anlatıyosam nasılsa mesaj quotelamayı beceriyoruz diye issiziz
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...