Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ben tam şu an

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

imamizer said:

Noyzura said:

imamizer said:

sen pipisini rahatlıkla topluluğa gösterebilen adamsın noyzura. ben evimden başka yerde kaka yapamıyorum henüz. ayrı dünyaların insanıyız.

bende gelip evine bi kaka yapayım ortak bir yönümüz olur böylece ?

ninja kakası yere düştüğü anda poff diye yok oluyorsa olur. kangal sucuğu tuvaletime bırakacaksan olmaz.

quantum sıçıyorum. senin evinde tuvaletimi yaparken aslında sifonu kendi evimden çekip senin evindeki tuvalet kağıdı rulosuna dokunuyormuşum. yani kangal falan görmeyeceksin ve hiç koku falanda olmayacak. sadece sifon suyunu kullanmış olucam klozetine oturup. ellerimide yıkıcam lütfen sıvı sabun olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

sıvı sabun kullanmıyorum ben. üstüne gazoz kapağı geçirilmiş sabunla şundan kullanıyorum.

http://4.bp.blogspot.com/_gJo-UIn9j3w/TIFL3m9G9rI/AAAAAAAAAHk/0COGycWFX4g/s1600/k%C4%B1rm%C4%B1z%C4%B1+ojeli+sabunluk.JPG

tamam anlaşıldı benim bundan getirmem gerekiyor. sabun hijyenik değil eller günahkar..

Sosyal ağlarda paylaş

insanlar talibanı ve pkk'yı tartışıyordu. sohbete takılmak istemiyordum ekrana bakıyordum ama arkadaşlarım cümle sonlarında hep "değil mi noyan ? " diye sorduklarında konudan random hatırladığım kelimelerden anında random tartışma gidişarı genarate üretip yalandan katılıyor gibi olup bazen kendimi kaptırıp fikirlerimi belirtiyordum ama çok sıkıldım . acayip bir video açtım hemen kimyaları değişti :

içimden i wish çetin was here dedim benim yerime siyaset , din , bilim v.s. tartışsaydı ve bende dinleseydim dedim. ısrarla konu dünya politikalarına ve ekonomisine dönüyor çok sıkıcı ama aktif sohbete forcelanıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

enerji ile nemlendirdim hatta herşey o kadar tıkırında gidiyordu ki oyuncularla yemeğe kalma muhhabetim vardı ve kesin bu kızlarda oyunculardan birisinin tanıdığı kesin yemekte onlarlayım dedim ama olmadı. kızlar çıktı ve bizimle yemeğe gelmeyen diğer en yakışıklı oyuncu ile gittiler sanırım . ama gözüme kestirdiğimin zihninde iyice yer ettim .

işin güzel yanı şunu hissettim.. tekrar başka kadınların beni heyecanlandırmakta olduğunu böyle birilerinin benim mutluluğumu katlayabileceğini falan.. bi hoş oldum .
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...