Jump to content
Paticik Patreon - Birlikte Siteyi Açık Tutalım ×
Paticik Forumları

Güzel bir Irc kanalı?_


McFrenzy

Öne çıkan mesajlar

Acaba şole seviyeli, hoş, canın sıkıntısını atan, taşmayan Irc'de bir kanal önerileriniz...[hline]"Gözlerim zamanı akıp giderken izler, bütün canlı varlıkların ölümünü görür. Benim gözlerimde, insan teni çürür solar, ilkbahar ağaçları yapraklarını döker, kayalar ufalanıp toz olur. Sadece uzun ömürlü elfler arasındaki genç kimseler bana normal görünür, yine de onları renk verişlerini kaybetmek üzere olan çiçekler olarak görürüm. Ama sen... "
icq:149976315
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

Ben serverdan çok kanal olarak diorum..[hline]"Gözlerim zamanı akıp giderken izler, bütün canlı varlıkların ölümünü görür. Benim gözlerimde, insan teni çürür solar, ilkbahar ağaçları yapraklarını döker, kayalar ufalanıp toz olur. Sadece uzun ömürlü elfler arasındaki genç kimseler bana normal görünür, yine de onları renk verişlerini kaybetmek üzere olan çiçekler olarak görürüm. Ama sen... "
icq:149976315
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

verdiğin serverın doğru oluduğuna emin misin bağlanmıyo da:)[hline]"Gözlerim zamanı akıp giderken izler, bütün canlı varlıkların ölümünü görür. Benim gözlerimde, insan teni çürür solar, ilkbahar ağaçları yapraklarını döker, kayalar ufalanıp toz olur. Sadece uzun ömürlü elfler arasındaki genç kimseler bana normal görünür, yine de onları renk verişlerini kaybetmek üzere olan çiçekler olarak görürüm. Ama sen... "
icq:149976315
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

  • Genel Yönetici
Bilemiyorum bence biraz daha zevkli ve hızlı gibime geliyor icqya göre yani eger irc içinde chat dışında amaç güdüyorsanız bayağı zevkli olduğunu söyleyebiliriz ;)[hline]===> orc_lord <===
*Çok sevdiği babannesini kaybettiği için üzgündür*
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

  • 6 yıl sonra ...
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
×
  • Yeni Oluştur...