Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Call to Arms : DFUW

bingildak

Öne çıkan mesajlar

çok kral bir mining tip veriyorum hazır mısınız:

orkrim'in kuzey batısında bir banka var, sadece banka, chaos stone yok. etrafı metal vein dolu. çalı çırpı da yok net görüyorsun veinleri. hepsi birbirine yakın. ne gelen geçen oluyor ne de gelip kazan. kazdıkça da bankaya atıyorsun zaten. gankleseler de koymaz.

burayı oynadığım son gün haglere giderken keşfetmiştim. bayramda herkesi banded giydirirsin o derece.
Sosyal ağlarda paylaş

aynen arcane'in dediği gibi bir sürü bölge var böyle. chaos bindstone olan yerler. bu chaos bindstone'ların etrafı genelde boş oluyor ve hepsinde bank var. şehirden çıkarken bankanıza 100 tane pickaxe koyun atıyorum, ondan sonra chaos stone'a bind olun. o bölgede 2 vein'de bir recall çekip bankaya atın. her türlü ganklenirsiniz ama safezone'a kıyasla vein bulma hızınız 10'a katlanır ayrıca ganklenme oranınız en az yarı yarıya düşer. oyunda en tehlikeli yer safezone ve etrafı.

tek dikkat etmeniz gereken nokta spawnlara yaklaşmayın. eğer bölgede adam varsa ya chaos stone'da olur ya da spawn noktasında. normal yoldan geçen adama denk gelmeniz çok düşük bir ihtimal hele ki gün içinde. prime time'da sapıtıyor yalnız bu noktalar bilginiz olsun. gayet reskill yersiniz :)
Sosyal ağlarda paylaş

popüler spawn noktalarına yakın bir chaos stone'a bindlanma zaten. ogre, hagler ve elementallar sanırım şu an en gözde noktalar bunların yolunun üzerinde falan olmasın. yourmom'a bak etrafında "önemli" spawn olmayan ucra bir chaos'a bindlan. dün ben 1000 ore kazdım 2-3 kere ganklenmeme rağmen.
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

keşke bi giılt a gelsen de crafterımız olsan.

bütün gün pc başındayım ne isterseniz craft ederim zaten. clan şehrinde falan da yaşamıyorum, clanla son 20 gündür iletişimim - etkileşim 0. semi afk gather, semi afk craft. Whiteclaw'da main karakter hep. o kadar oynamaya vaktim olmadı ki bir tane bile kill feat'i tamamlamış değilim 150 üzeri pp veren. şu yoğun dönemi atlatayım adam gibi akşamları katılacam aranıza. şu kill creditlerinde sırayla dağıtılması olayı gelince gerçekten tadından yenmeyecek grup olarak spawn kamplayıp, savunma olayı.
Sosyal ağlarda paylaş

dün söylendi clan bank olayıyla sipariş verme olayı olsun diye.

yani gerekli materyaller çantaya konacak. canta adi da atiyorum bingildak greatsword r30 olacak yada daha kısa işte. sen de yapacaksin bir yandan kasmış olacaksın. veya ts den o an online ise haberleşilir. clan bank büyük kolaylık diğer türlü zor iletişim kurmak.

kısacasi bingildak efendi 2 ekmek 1 süt durumu hehe
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

Clan kaç kişi, spokesman seçtiniz mi diplomasi için? In-game isim verin de LA'nin liderine forumdan mesaj atayım böyle böyle alliance'a katılmak isteyen bir clan var diye.

aa süper olur crafter charınla gelirsen evet ^^

valla daha spokesman seçmedik. ben hala pain killersdayım zaten sizin allianceda. daha annen inc. e geçmedim, netcafe var en aktif adam ki o da zerg mercsde.

imam , xeno , xaenin falan olabilir. ben geçersem ben olabilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

peki o zaman bir şey diyicem, annen inc. kanırtacağınıza neden hepiniz PK veya LA'a girmiyorsunuz? chat yaparken sesli chat yapıyorsunuz zaten, mumble kullanıyorlar yüzlerce kanal var istersen türkçe konuş istersen arapca kimsenin umrunda değil. hizmetinde o kadar craftsmen, farm yapan grup, şehir, clan bank üzerinden r70'e kadar item alma imkanı var.

tek istedikleri şey oyundayken mumble'da ol (konuşmasan bile) diğeri de her ay 2 tane event'e katıl. o eventlerde pvp eventi zaten siege vs.

kendi clanın olunca şu oyunda hiçbir artısı olmuyor bence clan chat dışında. size kalmış tabii ki de kararı. ben altı annen inc'e getirir elimden geldiğince yardımcı olurum. ayrıca dediğim gibi LA'nin liderine de mesaj atarım
Sosyal ağlarda paylaş

evet mantıklı olabilir

pain killersdı galiba sizi almayan.

Pain killersın da girdiği mumble galiba LA in çünkü hep LA den adam vardı ve bir sürü boş kanal var. türkler zaten bi kanalda duruo vs.

Biz de öle bi durudma direkt oraya geçip takılabiliriz. clan şehrimiz de olur

bi bunu akşam konuşalım beyler TS'de millet ne düşünüyor bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

ingilizce konuşan diyorsunda bizde ts ortamı farklı biraz.

ts de geğiren, kız arkadaşıyla kavga ederken sesi gelen, uzaydan sinyal yollayan, boğulur gibi arada bağıran falan var biz de. push to talk kullanmayı ısrarla reddediyor millet.

mesela xaenin kaşarı çok seviyor. yemek sipariş ederken öğrendik bunu asdgfg

o yüzden 0 iletişimimiz olsun clanla. büyük eventlere, siegelere gelip iki büyü, ok sıkalım. onun dışında kendi kanalımızda işimize gücümüze bakalım durumu daha uygun gibi.

alliance olayı bize daha uygun gibi o yüzden. hem annen inc'i de çok benimsedik.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...