Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Call to Arms : DFUW

bingildak

Öne çıkan mesajlar

mortal da ya

beraber oynuoruz daha böle noobuz şehirin orada 2 adam geldi bizi kesti hemen dışında sonra yardım ettiler item verdiler falna gelin vente dediler gittik
meersem adam recruit etmek için gelmişler

başladı azmo yok işte biz şöle yapıcaz böle yapıcaz süper insan gücümüz var şöle şöle sizle alliance olalım bik bik DEDİ ve

bi daha gözükmedi..

ha bi de darkfall dahaçıkmadan bizi Duchy of Wessexe soktu RP ile hemde application yaptık böle uzunca.

girdi oyuna crafting bu oyunda bik bik dedi beğenmedi bi daha da girmedi

ehueuh

ama ben delikanlı gibi oynuom

ama bi yandan da tavsiye etmiom çok ii die

xaenin sordu bugün anlattım ne sorduysa ama dedim kalite bekleme ^^
Sosyal ağlarda paylaş

vermeyin abi millete gaz, content montent gelsin ondan sonra bakarlar. 2-3 aya bitmez bu optimizationlar. su an high end gpu olan catir catir oynuyor ama 2-3 yillik ortanca gpularla sinir yaparsiniz gereksiz. ayrica dungeonlar fln gelsin ki outdoor spawnlar biraz bosalsin. oyuna gireceksiniz her spawnda 4-5 yildir df oynayan clanlar var sonra 1 kere vuramadan oleceksiniz benim kuzen gibi oyunu silip, format atip kasaya kezzap dokeceksiniz.

THEEE RAGEEEEEEEEEEEEEEEEEE.
Sosyal ağlarda paylaş

abi aynı sorun bende de var lowda 20 fps ile oynuom oyunu

ha oynanio oyun ama büyük aksiyona giremem

ben de gidip maden kaz, mob kes , arada bizimkilerle 4 v4 pvplere git modudna takılıom

oyunun optimizasyon sıkıntılı evet ne yazık ki
ama benim pc zaten 4-5 senelik o yüzden her türlü değiştirmem lazım ^^
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

oynayan sayısı ne alemde? büyük guild olmadan yancı olarak büyük savaşlara katılabilir miyim?

loot olayının sistemi nasıl bir de? killing blow atan mı lootluyor?

tahminimiz

EU serverında bi 6000 kişi
US serverında da bir 10.000 kişi oynadığı yönünde, yanlışsam düzelt bingildak :)

Büyük guild olmadan yancı olabiliyorsun

büyük guildlerin yanında küçük guild ler onlra alliance oarak katılıyor. Bi guild ile ally olunca clan alliance chat açılıyor aynı zamanda, ayrıca o adamların kafasında işaret görüyorsun A die , aynı partideki veya clanındaki adamlar gibi. Oyüzden yolda görünce düşman diye dalmıyorsun.

Loot olayının bir sistemi yok. UO Gibi, adam ölüyor lootu düşürüyor her tıklıo loota kim hızlıysa o alıyor üzerindekini.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...