Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Call to Arms : DFUW

bingildak

Öne çıkan mesajlar

Fakkoo said:

i5 2450 2.5ghz
6gb ram
2gb ekran kartı 128bit gt630m

Ne diyorsunuz sizce calısır mı? :p

bak şu an oynayıp en dandik pc ye sahip olan benim ekipte şöle özellikleri pcnin:

Dualcore E5300 2.60ghz
4gb ram
1 gb ekran kartı ATI Radeon HD4600 Series

Low settingsde şehirde 10-15 FPS
Doğada bayırda maks 22 FPS ile bu oyunu oynuorum.

O dün anlatığım aksiyona girdiğimde de tahminen fps em 10lardaydı.

O yüzden warrior açtım , o fps ile aim alma ihtimalim yok ok veya büyü için.

Hoş warriorla da öle rahat vuramıyorsun adam çok koşturuosa yine kasio pcin ve ii reaksiyon veremiosun.

Ona göre karşılaştır, senin ki biraz daha iyi işlemci ram vs olarak ama asıl dert GPU, kartın mobile kart olduğu için sıkıntı yaşayabilirsin. Ama bence sen bu oyunda bi 30 fps vs civarı alırsın gibime geliyor :)

Ben de bu aralar yepyeni pc almayı planlıyorum 0 dan. Çünkü zaten oyun genel olarak hantal, interace vs. Bir de ağır olunca iice yoruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Gerçi bu laptop yaa çok farkı olmuor.

http://www.notebookcheck.net/AMD-ATI-Mobility-Radeon-HD-4650.13883.0.html <- seninki

http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-GT-630M.63761.0.html <- Benimki
Bence 30 fpsden de yüksek alabilirim gibi.

işlemci 2.5ghz den turboboost ile 3.1 e cıkıyor ama turboboost ne zarar gelir mi donanıma kullanırsam sıkıntı olur mu hiç bilmiyorum ellemedim o yüzden
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada şehirlerde inanılmaz şekilde loadlag oluyodu bende, fps0'a düşüp ping 10k lara çıkıyordu forumlarda bazıları sıfır windows kurarak çözmüşlerdi. Bende dün yeni partition'a kurdum tmeiz windows şuan kaymak giib oldu hiç takılıp, donma yaşamıyorum.

bu sorunu yaşayanlara tavsiye olarak sıfır windows kursunlar. (win7 64bit)
Sosyal ağlarda paylaş

abi DF her zaman böyle saçma sapan şeylere gebeydi. yıl 2013 hala windows dili ingilizce değilse çalışmıyor oyun. özeti durumun. 2003'den beri var bu durum asdasd.

ha çıktığından beri yıllardır hiçbir oyundan almadığım zevki alıyorum orası ayrı. dün map ararken gördüğüm adam sonrası ellerim terledi asdasd.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...