Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Call to Arms : DFUW

bingildak

Öne çıkan mesajlar

1-2 hafta sonra o kombatlar başlar. şehirler ele geçirildi bile, inşa edilecek sadece. oyunun optimizasyonu siegede ne olur ama bilmiyorum tbh.

primalistler çok prim yapacak siegeler başlayınca. heyecanı hiçbir şeye benzemiyor o kombatın. fakat healer anlayışı dediğin gibi diğer mmorpg'lerdeki gibi olmaz abi. supportsun ama assaultlarda kilit roller üstlenirsin. bir yere charge yaparken toplu olarak duranlara aoe reg./heal spamlama, bubble açıp arrow yemeden, büyü yemeden rest/heal/stam doldurmak vb.
Sosyal ağlarda paylaş

Alfheim, hypnotize ve ben maceraya atıldık az önce , farklı farklı moblar denerken bir adam gelip harasladı adamı kovaladık ettik

sonra sakin sakin moblarımızı farmlarken 2 tane elementalist geldi ağzımızı kırdı

bi tanesi paso havaya uçuruodu bi de lightning le flash bang atiodu kör oldum ya ekran bembeyaz paso

ağzımızı kırdı, burst damageın dibine vurd

alfheim ve hypnotizeı yatarken görünce ben tabi tabanvayı bastım ve kaçtım huehue

güçlenmemiz lazım ya hehe
Sosyal ağlarda paylaş

yok ya combatta herif bei bi fırlattı havaya uçtum bi kayanın arkasına düştüm heal attım tam kayanın arkasından adam koşacam bi baktım

herif bizimkileri lootlamaya geçmiş

e ii madem dedim usul usul uzaklaştım zaten %10 hp em vardı kaçtım bi yere saklandım rest ettim

oradan da kaçıverdim hehe
Sosyal ağlarda paylaş

sabah 350 rawhide cikardim newbie dungeonda. oyuna yeni baslayan arkadaslar icin bir teklifim var. newbie dungeonda ortalama olarak saatte 300-350 rawhide kasiliyor. moblara 2 kere vuruyorsun ve sacma sapan bir respawn rate i var. skinning, kill, tur kill vb. seylerden prowess guzel geliyor. en son 340 aldim ben vermin + scumbilmemneden. eger ilgilenen varsa 3g dan alicam rawhide`i 300 adete kadar. saatte 900g gibi bir sey ediyor, baslangic icin son derece iyi bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaş Kaykayımı sattım oyunu alıyorum.O derece etkilediniz beni ya.Korktuğum tek şey, Acaba laptopımda kasar mı oyun.Şu anda mortal online ı oynamaya calıstım saçma bi fpste oyunu bana oynattırıyor. Ama eski darkfall'u p4 makinede bile oynamıştım [tabiki massive battle yok sadece loadingde sıkıntı vardı]

En iyisi netten youtube dan falan laptopın modeli ile oynayan var mı ona bakmak araştırmak.

i5 2450 2.5ghz
6gb ram
2gb ekran kartı 128bit gt630m

Ne diyorsunuz sizce calısır mı? :p
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...