Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

helal olsun memleketin yurtsever halkina

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

sipeyskeyk said:

ayican said:

sipeyskeyk said:

Aynen öyleyim. O zamanla bu zamanı bir tutmak ne kadar mantıklı sence? O zamanki iletişim, askeri teknolojileri ile bu zamankiler sence biraz farklı değil mi?

Bana dünyada Amerika'ya karşı gelmeye götü yiyen kaç ülke var şuanda sayar mısın (manyaklar tarafından yönetilmeyen) ?

Bizim etimiz budumuz ne peki?

Bu ülkeyi ben Amerikan mandası haline getirmedim. Zaten uzun yıllardır bu haldeyiz. Ben bunu değiştirmenin felaket olacağını söyleyip bu şekilde devam etme taraftarı olanlardanım.

Sen istersen savaşıp değiştirebilirsin.

Sokakta uzay keki ile karşılaşılır (gece vakti). Silah çekilir.
-DÖMEL LAN!!!

kek- AL ABİ!

şu anda yaptığın bu bunu unutma kek yani biri seni tehdit etse direk dömelecen.

Bana mantıklı geldi.

di hocam bunu demiş adamla neyi tartışıcanki höt desen gercekte yanında susucak işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

Sparkcaster said:

gözlerimizi kapatınca türkiye daha güzel bir yer olacaksa yasaklayalım siyaset konuşulmasını.

siyaset tartışmak başka, kendi siyasi hariketine adam kazanmak için sagda solda propganda yapmak, adam kazanmaya çalışmak başka, adam işçi partisi paticik şubesi gibi çalışıyor kaç senedir

Ya zorla şeytanın avukatı yapacaksınz adamı. Hadi diyelim hakikaten propaganda için işçi partisine adam kazandırmak için yazıyor, e yani? İsteyen istediği görüşü benimser ve bunun propagandasını yapar. "Beyler burada siyaset yasak!" mı diyeceğiz?

Ayrıca bu sözde yapılan mizahın sebebi de değil, her türlü konu başlığında benzer soytarılık devam ediyor. Düzgün mesajlar hemen her konuda babalayanlardan az.
Sosyal ağlarda paylaş

@ eldar

soytarılığı iş edinmişler işte. laftan falan anlayacakları yok. herkesin kendi görüşünü aktarmakta özgür olduğu bir platformda, sırf kendilerininkine uymuyor diye hakaretten, soytarılıktan tut, forumdan kovmaya kadar her yolu deniyorlar. hazmedemiyorlar farklı görüşleri. muhatap olmaya değmez(ler).
Sosyal ağlarda paylaş

pekaziz said:

Valla eskiden böyle tiplere hoşgörülü davranmaya çalışırdım, bilgisiz der geçerdim. Artık o kadar rahat değilim.

İçeridekilerle dalga geçenler noldu lan çıkaramadınız mı diyenler, lotr karikatürü koyup komik olduğunu sananlar, bilcümle soytarılar:

Umarım ananız, babanız, çocuğunuz, torununuz, en sevdiğiniz kişi bir gün boktan sebeplerle içeri atılır ve çevrenizde destek olacağını sandığınız kişiler anca götüyle güler size.

"noldu şimdi yurtsever esirleri kurtarabildiniz mi?"

şunun içerdekilerle dalga geçmeyle zerre ilgisi olmadığını anlayabilecek durumda değilsen ne senin ne de "ananız, babanız, çocuğunuz, torununuz, en sevdiğiniz kişi" için en ufak bir dileğim yok, ne iyi ne kötü.

ayrıca bu ülkede 80 senedir biz bu durumdaydık, sen de o durumdaydın aslında. evimizden "ananız, babanız, çocuğunuz, torununuz, en sevdiğimiz kişi" alınır götürülür, bırak mahkemeyi senelerce neyle suçlandığını bilmemeyi falan, nerede olduğunu bile bilmezdik, izini bile bulamazdık. şimdi ömürlerinde ilk defa türkiye usulü hukukla mahkemeyle hakimle tanışan insanların mağduriyetini kabul etmemek gibi bir kötü niyet içinde olmam elbette. ancak mahkeme kapılarına doluşup sızlananlar için aklınız neredeydi bugüne kadar demekten de geri durmam.

40 defa söylememe rağmen hala inatla neye itiraz ettiğimi anlamayana da ancak şunu derim:

cry moar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...