Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

helal olsun memleketin yurtsever halkina

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

yalnız aynı şey değil sipeys,
burda tescillenmiş bir adaletsizlik var ki,
liberterler bile şey diyorlar
"bu yapılan haraketler yüzünden darbeciler aklandı".

Öyle bir adaletsizlik var ki ortada,bugün seni alsalar evden adın duyulmasa şu ülkede sesini çıkarabilecek 1 tane hakim veya savcı yok. Bu kanıtlandı resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

yalnız aynı şey değil sipeys,
burda tescillenmiş bir adaletsizlik var ki,
liberterler bile şey diyorlar
"bu yapılan haraketler yüzünden darbeciler aklandı".

Öyle bir adaletsizlik var ki ortada,bugün seni alsalar evden adın duyulmasa şu ülkede sesini çıkarabilecek 1 tane hakim veya savcı yok. Bu kanıtlandı resmen.

Abi buna itiraz etmiyorum ki?

Ulusalcıların bu kadar yanlış davranmaları sonucu, yıllardır saçmalamaları sonucu gülünç duruma düştüklerini söylüyorum sadece. Yoksa AKP'yi falan savunmuyorum, taraf tutmuyorum ben. Gözlemciyim.
Sosyal ağlarda paylaş

@toggie

O insanların 90% ı darbe istiyor. AKP'nin islam için yaptığını başka bir inanış için yapmak isteyen bir güruh. AKP nasıl islamı zorla empoze edip eğitim sistemine sokup karşıt görüşleri yok etmeye çalışıyorsa, bu ulusalcılar da islam yerine kemalizm koy aynı şey.

Sen darbe istiyor musun? O Tuncay Özkan ve bir kısım kişiler darbe için kıçlarını yırttı. Ben darbe istemiyorum şahsen. Darbe olunca neler olduğunu hepimiz biliyoruz az çok diye tahmin ediyorum.

Haksızlığa karşı çıkmak ayrı, haksızlığın karşısında başka bir haksızlık yaratmaya çalışmak ayrı.

Herhangi bir fikri empoze edip, diğer her fikri ezmeye çalışan her güruha karşıyım. AKP de, ulusalcılar da benim için aynı şey.
Sosyal ağlarda paylaş

O oranın %90 oldugunu dusunmuyorum. Ayrıca darbe istemek =/= darbe girisimine katkıda bulunmak. Evet iclerinde darbe isteyen kesinlikle vardır, yok demiyorum. Bir cogu da gercekten haketmistir iceri girmeyi, temiz olduklarını dusunmuyorum. Ama AKP'nin iceri tıkma yontemi ve arkasındaki amac bunların cok otesinde hareketler.
Sosyal ağlarda paylaş

valla o insanlar darbe isteyebilirler, fikir özgürlüğü diye bir şey var.
ki darbe istemekle olan bir şey değil, sırf komutanla da değil, emir vereceğin askerlerinde olaya inanmalarıyla olacak birşey.
o yüzden şu devirde hayal ve o zamanlarda hayaldi.

İnsanlar yapılan haksızlığa, düzmece bir davada ülkenin eski genelkurmay başkanını terörist ilan edilmesine tepkililer ve bu komik değil.

ya kuyruk acısı var ya da başka bir şey, yoksa nasıl komik olabilir ki bu durum?
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

O oranın %90 oldugunu dusunmuyorum. Ayrıca darbe istemek =/= darbe girisimine katkıda bulunmak. Evet iclerinde darbe isteyen kesinlikle vardır, yok demiyorum. Bir cogu da gercekten haketmistir iceri girmeyi, temiz olduklarını dusunmuyorum. Ama AKP'nin iceri tıkma yontemi ve arkasındaki amac bunların cok otesinde hareketler.

Tamam şu yorumuna 100% katılıyorum ki zaten demek istediğim de bu. Emin ol 90% vardır, ben İzmir'liyim, tanıdığım insanların bir çoğu darbe olsa orgazm olur yollarda gezen tankları izlerken. Benim için de bu kafanın islamcı kafadan en ufak bir farkı yok.

PİS AKPLİ KRONİK APTAL EHE diyen adama anladığı dilden cevap veriyorum, kusura bakmayın geri kalanlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...