Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Firma fanatiklerine.

AtlaraFisildayan

Öne çıkan mesajlar

şu telefon ve firma fanatiklerinin allah belasını versin. yetr be arkadaş. bu fırmalar bu kadar free ve kullanıcıyı duzme mantalitesinde ilerliyorsa halen sebebi sizlersiniz.

piyasadaki tüm telefonlar bildiğiniz bombok.

2013 senesınde böyle akıllı telefon olmaz olsun.

hepsinin kendine özel, katnılmayacak derecede sıkıntıları var.

htc alsan şarj akıyor, android resmen windows 98 in yetersiz bir versiyonu.

apple alsan şarj problem, aktarım problem, ekran küçücük.

şarja soksan hiçbiri şarj olmaz yavaş yavaş.

nokia yine takoz yapmaya devam.

samsung desen, dışarda güneş varken ekranı göremıyorsun resmen. ( tabi şarj gıtmesın diye otomatikte ama, sona alınca bile farketmıyor)

yine en vicdanlıları samsung sanırım. takılıyo, kitleniyo şu bu ama idare ediyor az çok. ( 3g kapalı, güç tasarrufu açık, ekran parlaklığı düşük halinden bahsediyorum :D )

fanatikler gelin savunun bu postu, bok atın. samsung öyle değil, apple şöyle şahane diyin. sizler olmasanız nasıl bu fırmalar bu hale gelicek. haydi koçlar, yiğitler. saldırın.
Sosyal ağlarda paylaş

Aket-Atum said:

Noldu hayrola elemanın biri iphone 5 ile kız tavladı da ona mı içerledin?

olm ezik misiniz? telefonla kız tavlama olayıyla uğraşıcak kadar düşük müsünüz. hani elit patiler nerde :( yakışmadı.

telefon sıkıntısı çekiyorum, hepsinin ayrı dertleri var. bıktm yani.

ne zaman sunun bu skıntısı var desen firmanın sorumlusu gibi savunmaya geçip argümanlar sunuyor.

akide sen benım konularıma, mesajlarıma cevap verme. iphone 5 al hatta kız arkadaş yap. fazla masturbasyonun zararlarını görüyorum sende
Sosyal ağlarda paylaş

AtlaraFisildayan said:

android resmen windows 98 in yetersiz bir versiyonu.

Win 98 androidin yarısı kadar esnek değildi, ki cebimdeki telefon 98li bilgisayarımdan daha güçlü.

said:
samsung desen, dışarda güneş varken ekranı göremıyorsun resmen. ( tabi şarj gıtmesın diye otomatikte ama, sona alınca bile farketmıyor)

S2 var hala, güneşli günlerde bile dışarda gayet rahat. Senin gözler problemli.

said:
fanatikler gelin savunun bu postu, bok atın.

Savunacak mıyız bok mu atacağız? Hangisi bi karar ver.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

AtlaraFisildayan said:

android resmen windows 98 in yetersiz bir versiyonu.

Win 98 androidin yarısı kadar esnek değildi, ki cebimdeki telefon 98li bilgisayarımdan daha güçlü.

said:

S2 var hala, güneşli günlerde bile dışarda gayet rahat. Senin gözler problemli.

said:
fanatikler gelin savunun bu postu, bok atın.

Savunacak mıyız bok mu atacağız? Hangisi bi karar ver.

telefonu savunup, bana desteksiz argümanlarla geliceksin. ( tıpkı şu an yaptığın gibi) //bunu neden yazarki bir insan

o zaman s2 alalım ow yea. tek sıkıntımız oydu.

herhangi bir s3 al, güneşli günlerde dene.

windows 98 in kağnılığı, ota boka takılması, kapat hatalarının sıklığı. sadece benzetme hacım bunlar.

mesela nasıl hızlı şarj olur , bir arkadaşımızın belirttiği gibi.

neyse sanırım yine başlığı açan üye adına göre cevaplar veriliyor halen bu forumda.

hadi takılın siz.

dasaa kilit lütfen, hatta çöp filan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...