Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kayak yapan çamaşır makinası

Tcpip

Öne çıkan mesajlar

şu hiçbişeyi beğenmiyorum ,çok coolum , bizde neden böyle yağğğ? tripleriniz kaç yaşına geldiğinizde biticek merak ediyorum gerçekten.. gayet ilgi çekici ve winterfest sponsorluğuna hitab eden bir reklam.. Ucuz masrafsız ve denildiği gibi sosyal medyada ilgi çekici.. bırakın şu tripleri allah aşkına ya
Sosyal ağlarda paylaş

suBzer0 said:

şu hiçbişeyi beğenmiyorum ,çok coolum , bizde neden böyle yağğğ? tripleriniz kaç yaşına geldiğinizde biticek merak ediyorum gerçekten.. gayet ilgi çekici ve winterfest sponsorluğuna hitab eden bir reklam.. Ucuz masrafsız ve denildiği gibi sosyal medyada ilgi çekici.. bırakın şu tripleri allah aşkına ya

İyi yapılmış şeye iyi diyor genşler zaten. Asıl sen şu "bişeyi de beğenin a.k." tavrını bıraksan iyi olur. Baydın çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

ahmd said:

suBzer0 said:

İyi yapılmış şeye iyi diyor genşler zaten. Asıl sen şu "bişeyi de beğenin a.k." tavrını bıraksan iyi olur. Baydın çünkü.

ne zamandır buradasın da neyden baydın onu anlamadım?

türkiye standartlarının üzerinde bir reklam mı? evet.

o zaman konu kapanmıştır, zaten reklamı tartışmanın lüzumuda yok ama neyse.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...