Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

GERGE

Öne çıkan mesajlar

www.youtube.com/watch?v=m-_mLMSbbMw

üstteki maç çok iyi, n0tail'i zaten severim ama bu kadar saglam microsu oldugunu bilmiyodum

meepo micro yapabilen birinin elinde bildiğin ölüm makinesi falan oluyo.

Lothar / blink kasıp poof,poof,poof

6 dan sonra baska koridora da yollayıp hızlıca 11 olup 13-14 gibi aghanim yapınca offff, tadından yenmiyor.

Lion ve Lina aynı anda ulti falan atıcak ki öyle ölücek, yada shaker, yoksa alayına gidiyo
Sosyal ağlarda paylaş

kzpmaza said:

dagger ve lothar aynı anda gereksiz yalnız. notail'inde hiç yaptıgını görmedim. dagger kullanabiliyosan düzgünce lothara gerek yok zaten. lothar noob işi biraz.sdfsd

o aradaki / işaretini veya olarak kullanmıştım, dagger veya lothar anlamındaydı o :)

Ben genelde Pt - Meka - Lothar - Vlad - Assault - Manta şeklinde gidiyodum dota1 de iken, dota 2 de pek oynama fırsatı bulamadım, önce biraz pratik yapmam gerek botlarla, bide dota 2 için düşündüğüm build;

Pt - Drums - Meka - Aghanim - Dagger - Manta, tabi bu takımdaki ve karşıdaki herolara göre değişiklik göstericektir elbette, ama şu an aklımdaki base build bu şekilde.
Sosyal ağlarda paylaş

vlad yarıyor ama o kadar çok vurmuyorsun adama zaten direk ölüyor poofdan sonra.sfsdfsd

pt yapmıyorum ben hiç tranquil iyi oluyor early gamede. daha sonra satıp pt yapılabilir belki. ben de o şekilde yapıyorum zaten genelde. meka+aganim+dagger bittiği zaman oyunda bitiyor.

manta'yı görmemişim, manta gereksiz bence. onun yerine hex ya da assault yapmak daha iyi olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

timbersaw ne kadar zevkli ya. geçen nası olsa hep yeniliyoz şunu deniyim bakim diye aldım uçuyor kaçıyor tutamıyor kimse çok zevkli lan.azıcık canım kalmış diye üstüme çullanıp ölmeleri, bütün harita boyunca kovalayıp bi türlü yakalayamamaları.tinkerı çok severim karıştırıyorum bunları tinkersaw diyorum konuşurken.
Sosyal ağlarda paylaş

abi alienware turnuvası var
navi orange la oynadı
izleyin resmen 2 macıda izleyin
böle bi eziş
böle bi farm görmedim
mushi denen adam resmen alchemistle milyarlar farmladı
9 dakka bf 19 dakka assault lothar pb bf yaptı
2 0 aldılar
navi efsane oyunlar cevirdi döner dedik ama mushi öle bi kastı ki resmen dönemedi
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...