Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Octavarium said:

naix saçma ? come on!

yani kastırmamak lazım abi, takımdaki 5 oyuncunun 5'i de lifestealera abanması lazım ki kasamasın. birazcık azıcık ufacık kastı mı yarım saat sonra 3800 hp, 347568934 health regen, hayvansal lifesteal, imba damage halini alıyor. zaten kastırmamak mümkün değil, lanede kasamasa gidiyo cangıla.

doğuştan magic immunity var, slow var, damage var, lifesteal var, durable bu ne lan herşey var bi tek stun yok ona da gerek yok.

ya ağır ezdi lifestealer ondan rageliyorum da ben daha ağır ezmeyen lifestealerlı oyun görmedim. belki 1-2 tane onlar da 10 vodka içip tek gözü kapalı dota oynayan ruslar falan almıştır.
Sosyal ağlarda paylaş

ben zaten 3-4 kere lifestealer oynamışım ama dotaya ilk başladığım dönemlerde oynamışım, ona rağmen ezmişim tüm oyunlarda, performans olarak en iyi oynadığım herolardan gösteriyor. o kadar lüzumsuz yani noobun eline ver eziyor gayet.

stun diyosun, adam rage atıyor 6 saniye magic immunity. e bi de bkb çıksa 5 saniye ortalama desen adam 11 saniye magic immune geziyor zaten neyle stunlayacaksın.
Sosyal ağlarda paylaş

ulan ne oyun döndü be. karşılıklı birer adam çıktı 4v4 kaldık.

jugger vardı bende de karşıda drow var. aynı videodaki ı am juggernut bitch yaptım resmen. bf kasana kadar anamı aglattı drow. sonra ben onun aglattım.

takımda r2 var. adama sürekli r2 diyorum. anlamıyomus. ahahah

en sonunda "what is r2" dedi adam. o an farkına vardım, iki nin türkçe oldugunu.sdfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...