Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Divinity 3 - Original Sin

axedice

Öne çıkan mesajlar

yok denemedim ama başından beri takip ediyorum, baya başarılı gözüküyor. oynayanlar baya övüyordu. multi co-op falan da var. yarın release oluyor zaten. bu yaz buna sarmak istiyorum. encore dayde çıkmazsa, mecbur key trade sitelerinde kovalayacağım artık napayım.

abi birde divinity'nin yanında 3 oyun bütün sale boyunca indirim görmemiş oyunlardı yani. solda 3462315 kere indirim görmüş FTL, daha sabah indirim girmiş strike vector. pleb gamerlar isometric turn-based tagını görünce direk ıyyy çekti işte
Sosyal ağlarda paylaş

Oldukca yakin bir arkadasim Larian Studios'ta calisiyor. Bana cok cuzi bir fiyata Original Sin keyini ayarlamisti. Burdaki postlari gorunce sordum. Tam bir sayi veremesede steam salestekinin daha altinda bir fiyata birkac key ayarlayabilicegini soyledi. Su an elinde bir tane kesin mevcut var.
Tabi bu durumda direk elden keyi teslim etmis oluyo. Karsiliginda da steam uzerinde keyin ederi karsiliginda kendisinde olmayan, istedigi oyunlardan birisini Gift olarak bekliyo. Dogal olarak guven sart, fakat ben hicbir sorun olmayacagini garanti edebilirim.

Ilgilenen varsa bana yazabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir guncelleme yapayim. Original Sin key karsiligi 25-30$ civari kendi sectigi bir oyunu Gift olarak bekliyo cocuk. 3-5 arasi key alabilirim diye dusunuyor. Bir kisminda DLC ve eski oyunlarin keyleride olabilir ama hepsine alamayabilirim diyo. Ondan garanti vermiyo DLC icin, sansa kaliyo yani.
Zaten DLC'de sadece 2 tane Vanity item iceriyormus. Content falan degil yani, ondan cokta onemli degil.

Bugun aksam saat 10 gibi gelebilir, ilgilenen varsa PM atabilir bana. PM'de Steam ID'de belirtirseniz iyi olur.

Kesin DLC olan ilk key icin Sabonis ile gorustu. Ondan DLC olanlardan birisi Sabonis'e ayrilmis diyebiliriz.
Sosyal ağlarda paylaş

valla şurda okudum. http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=842708

"The standard Russian edition is unlocked, but the digital deluxe edition is region locked." denmiş

sayfada aktivasyon için bu ülkelerle sınırlıdır diye mi yazıyor?

dediğin gibi de olabilir belki steam tradingine kapalı değil işte standard edition, collector's edition kapalıymış.
Sosyal ağlarda paylaş

locked var, dikkat edin alırken. eleman ilk başlığı açtıgında locked olmayabilir 1 hafta geçmiş aradan. ben de nerdeyse 1 haftadır görüyorum zaten.

edik: şimdi cart'a ekledim CE'de tekrar uyarı veriyor, fakat SE'de cart'da region uyarısı vermiyor. bilemedim şimdi.
Sosyal ağlarda paylaş

kickstarter hediyeleri işte. artık deluxe, CE falan fix oldu her oyunun release'inde abi. daha ne işe yaradıklarını bilen yok çünkü release'de verilecekmiş. steam'de yazmış biri.

said:
The golden Grail - a grail with that you can paint stuff golden and sell for like 10% more
Zandalors Underpants - thay have their own will comment on stuff etc. Isnt exactly clear what they do( but no gamebraking stuff)

alınması şart değil de dlc olanı alınca daha ucuza geliyor işte steam'de. denedik bu arada rus store'unda gift olarak almayı kapatmışlar. daha önce alıp inventorysinde olanlarla trade yoluyla alınabilinir anca.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...