Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1 kezban 1 mahmut

lemuria

Öne çıkan mesajlar

İnteraktif dizi diye heveslenmiştim ancak bir interaktiflik yok ortada.. Biri arkadaşlara interaktif dizi nasıl çekilir göstersin lütfen. Onun dışında gülünecek espirileri çok sulandırdıkları için tadını kaçırmış. Mahmut karakterinin de tepkileri çok abartı ve sürekli şşt demesi sinir bozucu.. Kezban'ı oynayan oyuncu da oyunculuktan bi'haber. Kısacası bu dizi izlenmez.
Sosyal ağlarda paylaş

serpil niye kızıyosun ya ben şaka babında öyle demiştim :):):)=) aslında çok uslu biriyim benim gibisini bulamassın bu devirde... herkes yatağa atma peşinde. ben ise yuva kurmak bir ömür boyu dizilerdeki gibi aşklar yaşamak istiyorum...

kızdırmak için öyle dedim biraz da=) kolay kız olup olmadığını görmek istedim aslında... zor şeker seni...
Sosyal ağlarda paylaş

Myshkin said:

captiveserpil said:

ablana soyle bence sen onu terbiyesizlik yapma...

kadınların terbiyesizlik yapma deyip insanlara yine kadınlar üzerinden vurmaya çalışması nasıl bir sığ beyinlilik ya

biz sizin gibi yapamıyoruz artık sinirden hemcinslerimize bile laf söylicek duruma geliyoruz... haklısın kesinlikle yanlış birşey söyledim ama ne yapayım ? bence birazda birilerine karşı çıksanız bunlar yaşanmayacak adam alenen bana saygısızlık yapıyor birinizde kalkıp yahu bizimde kız kardeşimiz var sevgilimiz var deyip birşey demiyorsunuz... tabi zayıfsan ezilirsin dimi?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...