Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

burak yılmaz'ın bilinçaltı

-Deno-

Öne çıkan mesajlar

Wyand said:

burak yılmaz'ın attığı gollerin ilginç infografiği

http://pbs.twimg.com/media/BF1IKjxCYAE6J77.png

twitterda gördüm. çaldım.

küfrettikçe atıyo abi öyle değil.

hani bilinki burak yılmaz bi gol attığında dünyanın bir köşesinde BOROK YOLMOZ KOTÖ TOPÇO GOZOL GOL OTOMOYOR! falan dendi.
Sosyal ağlarda paylaş

Ribery hala kanayan bi yara kalbimizde. Ribery e gs değil diğer takımlarına üzüldüğünü düşünüyorum. Aynı bu gibi burak şayet gs de değilde a madrid+s moskoca gibi takımlarda bunları yapsa eminim ki şu eleştiriler %90 azalırdı. Aynı riberinin acısının kat kat ve fazlası ister istemez bjk+fb de haklı olarak. Sen kazmalık yap yap sonra gs de belkide hayatının en iyi topunu oyna
Sosyal ağlarda paylaş

fenn said:

Ribery hala kanayan bi yara kalbimizde. Ribery e gs değil diğer takımlarına üzüldüğünü düşünüyorum. Aynı bu gibi burak şayet gs de değilde a madrid+s moskoca gibi takımlarda bunları yapsa eminim ki şu eleştiriler %90 azalırdı. Aynı riberinin acısının kat kat ve fazlası ister istemez bjk+fb de haklı olarak. Sen kazmalık yap yap sonra gs de belkide hayatının en iyi topunu oyna

abi burak bizde de şerefsizdi sizde de öyle. gram üzülmüyorum gs'de yıldızlaştığına fln. isterseniz 50 m avroya satın yani. adamın en iyi maçlarında bile nefret ediyordum beşiktaş'tayken, gitti de kurtulduk emek hırsızından..
Sosyal ağlarda paylaş

burak ağzımıza ağzımıza vurdu bu sene

hala çok sevmiyorum ama saygı duyuyorum yani

her futbolcu gibi kendini yere atmasından öte karakter olarak kötü bi yanı da yok, gaza gelip şerefsiz falan demek boş yere fanatiklik. suratına tükürülmüş taklidi yapan futbolcular falan varken hele.
Sosyal ağlarda paylaş

abi yine ayni yere geliyoruz, burak yere atiyor kendini şerefsiz olmuyor yüzüne tükürülen 18 yasında cocuk şerefsiz oluyor :D (tükürük de sahaya yansımış ha 4 mac kadar)

burak beşiktaşda 2 tane gol atti 1 tanesi elle zaten sdsfs
oynadıgı hic bir takımda sevmedim adamı,hani kendi takımında olsa da sevemicegin tipte birisi,gökhan zan gibi.emre gibi.

adam gol atmayi ögrendi öyle bişey var,hala cok top eziyor,sacma seyler yapıyor fakat bir şekilde atmayi basariyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...