Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

satılık iphone 5 16 GB 1500 TL

musssa

Öne çıkan mesajlar

merhaba arkadaşlar,

elimde bir siyah bir beyaz iki adet hiç açılmamış iphone 5 16 GB var.

Fiyatı 1500 TL olup pazarlık söz konusu değildir.

ilk açan ve kullanan siz olacaksınız. teslimat istanbul içi elden ya da önce ödeme sonra kargo şeklinde olacaktır.

tercihen elden teslimat istemekteyim.

fiyatta pazarlık söz konusu değildir.

gündüz esenler, akşam ve hafta sonları ise bahçelievlerden teslimatı yapabilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

pasaport kaydı 115 TL tutuyor. geri kalan işlemi kendin edevlet şifrenle halledebiliyorsun. halledemezsen gidip bir gsm şirketinden 5 tl ye yapıyorsun. hee pasaport bulmak içinde para veriyorum diyorsan o zaman kimse 35 tl için pasaportunu vermez diyor ve şu uyarıyı yapıyorum bunlar geçici kayıtlı iphone oluyor ki sonradan başınızı ağrıtır.. sakın ha bunlara yaklaşmayın.

fiyat 1450 TL .. işine gelen alır.
Sosyal ağlarda paylaş

Ortalık çakal dolu,tanımadıgınız birinin pasaportu ile kayıt yaptırırsanız,büyük ihtimalle bir kaç ay sonra ,pasaport kaydınız yalan olur.

2 yıldır şu açığı kapatamadı mallar.Adamlar bir şekilde aynı pasaport ile bir sürü telefonun kaydını yapıyorlar.En son kayıt yapılan telefonunki hariç diğerleri yalan oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

aynen öyle.. ortalık çakal doluyken çobanlar uyuyor.

bu güzel ülkemin her yerine sirayet etmiş bir konu.

cumhuriyet savcısı tanıdğım bile bu konudan muzdarip ve dert yanarken bizim gibi normal vatandaşın hali nicedir siz düşünün gayri..

dirayetli kişiler lazım bu ülkeye dayısı olanlar yerine.
Sosyal ağlarda paylaş

reampage said:

bu gürcistandan telefon getirme işi varmış, passaporta gerek olmadan günübirlik geçerek kimliğe kayıt yapılıomuş mış miş, felan var mı bunun aslı ?.

ip5 1100 tl diolar kayıtlı halde.

bunu bende duydum batuma gidip günübirlik alabliyomuşsun taksit fln da yapıyolarmış kayıt derdide olmuyormuş.
Sosyal ağlarda paylaş

Aiko said:

reampage said:

bu gürcistandan telefon getirme işi varmış, passaporta gerek olmadan günübirlik geçerek kimliğe kayıt yapılıomuş mış miş, felan var mı bunun aslı ?.

ip5 1100 tl diolar kayıtlı halde.

bunu bende duydum batuma gidip günübirlik alabliyomuşsun taksit fln da yapıyolarmış kayıt derdide olmuyormuş.

gürcistan kıbrıs yunanıstan gibi ülkelere günübirlik vize alarak gidebilirsin. ülkeye girerken bir kağıt alıyorsun. o kağıtla pasaport kaydı gibi işlem yapabilirsin. kayıt işleminde önemli olan yurt dısından ülkeye giriş yapman ve bunu resmi olarak ispatlaman. gürcistan olayı da öyle.
gene 2 yıl başka telefon alamıyorsunuz veya kayıtlı telefonun kaydını iptal ettirip yenı telefonunuzu kayıt ettirebiliyorsunuz. 2. söyledigimi bir yerlerden okumustum gerçek olabilir de olmayabilir de
Sosyal ağlarda paylaş

Argue said:

1550tl dogubankta satılıyor. pasaport kaydı dahil. şu ana kadar tüm ailecek telefonları hep oradan aldık, toplamda 20den fazla iphone (4, 4s ve 5) aldık, pasaport ile ilgili tek sorun olmadı.

O pasaport kaydi dedigi sey imei numarasini klonlayarak yapilan bir olay, telefon 4-5 ay sonra kayit disi olur, sen de yana yakila pasaport ararsin. Inanmayin su dogubank cakallarina. Burada da milleti yanlis yonlendirip kandirmayin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...