Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

allah bin türlü belanı versin kamyonların devrilsin UPS

BabacumMostors

Öne çıkan mesajlar

bu adamlar gerçekten kötü, öyle böyle değil, sözde ayın 18 inde gelmişler not mot hiç bir şey bırakmadan da defolup gitmişler

suç bende tabii daha önce ağzım yanmış UPS ile çalışan yerlerden neden alışveiş yaparım ki..

insanın kafatasının içinde beyin yerine ekmek olursa not da bırakmaz tabi

/edit dasaaa: şirketlere küfretmiyoruz.
insanlara da küfremiyoruz.
hayvanlara da küfretmiyoruz

pussy hariç. o sevdiğimiz bi hayvan.
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

yok daha kötü.. avize.. bir tane avize beğendik sonunda bulduk aldık ama gelemdi bir türlü, evde karannlıkta otura otura gollum gibi oldum, riddick gibi oldum, evde attığım çığlıkların yankılarıyla yolumu buluyorum

sdfdsafdsaf

bi bunlar bi aras abi. adamı kanser ediyolar. yurtiçi çogzel.
Sosyal ağlarda paylaş

yenimediyorum yurkiçinde bu kadar sorun yaşamadım en azıdnan adamlar kağıt bırakıyor "geldik bulamadık" diye mng kargo da öyle hani bir taraftan saçmalasalar öteki tarafdan kurtarıyorlar bir de 2 gün mü ne dağıtım yerinde bekletiyorlar gidip oradan alaibliyoruz ama ups de öyle bir durum yok.. adamlardan gidip alamıyorsun ısrarla onlar gönderecek not da bırakmıyorlar ki arayıp "kardeş ben o saatte evde yokum falancaya bırak yada işyerime gönderin de diyemiyorsun.. e-posta atmışmışlar, hani kapıya bir kapıt yapıştırıp "geldik sizi bulamadık" ne kadar zor oaliblir ki? bir de "hayır biz yapıştırdıkl" diyorlar ha o zaman her apartmanda kadrolu bir manyak var mng nin yurtiçinin arasın notunu toplamıyor ama ups in notlarını toplayıp çöpe atıyorlar

gerçekten bu kadar işgüzar bir kargo şirketiyle çalışmadım, not ya not bir adet kağıt parçası.. geldik bulamadık yazacaklar alt tarafı

yurtiçi ayrıca sms gönderiyor bir de en azından o yönden iyi diyebiliyorum, yöneticisinden dağıtım elemanına ne kadar ekmek beyinli varsa aynı şirkete doluşmuş

of ya
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

yenimediyorum yurkiçinde bu kadar sorun yaşamadım en azıdnan adamlar kağıt bırakıyor "geldik bulamadık" diye mng kargo da öyle hani bir taraftan saçmalasalar öteki tarafdan kurtarıyorlar bir de 2 gün mü ne dağıtım yerinde bekletiyorlar gidip oradan alaibliyoruz ama ups de öyle bir durum yok.. adamlardan gidip alamıyorsun ısrarla onlar gönderecek not da bırakmıyorlar ki arayıp "kardeş ben o saatte evde yokum falancaya bırak yada işyerime gönderin de diyemiyorsun.. e-posta atmışmışlar, hani kapıya bir kapıt yapıştırıp "geldik sizi bulamadık" ne kadar zor oaliblir ki? bir de "hayır biz yapıştırdıkl" diyorlar ha o zaman her apartmanda kadrolu bir manyak var mng nin yurtiçinin arasın notunu toplamıyor ama ups in notlarını toplayıp çöpe atıyorlar

gerçekten bu kadar işgüzar bir kargo şirketiyle çalışmadım, not ya not bir adet kağıt parçası.. geldik bulamadık yazacaklar alt tarafı

yurtiçi ayrıca sms gönderiyor bir de en azından o yönden iyi diyebiliyorum, yöneticisinden dağıtım elemanına ne kadar ekmek beyinli varsa aynı şirkete doluşmuş

of ya

abi adamlar işyerine geliyor. 3 seferinde de "şu an öğle tatilinde kendisi" yanıtı alıp 3 seferinde de "he iyi tmm" deyip gidiyor. hayır üşenmiyorlar geliyorlar da. e madem hep aynı saate geleceksin. gelme o zaman. hani robot kafası direk. düşünme fln sıfır
Sosyal ağlarda paylaş

abi en en en saçma şey şu zaten. diyorum ki, "bakın arkadaşlarınız öğle tatilinde geliyor, ben yokum, başkasına da bırakmıyorlar ve inatla aynı saatte geliyorlar ve şu an siz kargomu geri yolladınız bu yüzden?" kadın evet diyor. "yahu o zaman ben gelip alayım yeriniz neredeyse niye böyle oluyor?" diye sorunca "gelip alamazsınız öyle çalışmıyoruz" diyor. bayağı dırıltı sonunda sağolsunlar beni arayıp benim teyidimle başka birine teslim ettiler paketi. 2. seferinde ama lol. hayır insan "yahu burası bu satte öğle tatilindeymiş, buraya sonra uğrasak o zaman" demez mi? demiyor çünkü işine gelmiyor çünkü rota değiştirmesi fln gerekecek vs vs vs.
Sosyal ağlarda paylaş

istanbulda hepsi bırakıyor en azından yurtiçi, mng aras için bırakıyor diyelibirim

bu arada yeni bomba, heriflere ev adresi veririz evde olmadığımız hafta içi günlerde mesai saati içerisinde ürünü getirirler bu sefer işi sağlama alalım dedik ürünü gönderen şirkete iş adresimi verdim ki adresde şirketin adı genel merkez ibaresi geçiyor bu sefer de bugün (pazar yani bildiğin haftasonu, pazar) ürünü getirmişler "resmi tatil günü olduğu için teslim edilemedi" demişler ki yalan pazar günü güvenlik var en azından onlara teslim edilebilirdi yada telefon edip onayımı alaiblirlerdi

kıt zekal olduklarını kanıtlamak için elleridnen gelni ardlarına koymuyorlar ya şaka gibi, umarım yarın getirirler getirmezlerse de ücret iadesi isteyeceğim bir daha da o firmadan mal almayacağım

bu ne lan, yeter amk
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...