Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NBA' de Olaylı Maç Sonrası Ceza Yağdı

eagle_dnz

Öne çıkan mesajlar

oson 50 saniyesinde kavga çıkan ve erken biten Detroit Pistons-İndiana Pacers maçında kavgaya karışan oyunculara ceza yağdı:

Indiana Pacers:

Ron Artest:tüm sezon oynamama, $4.99M para cezası
Jermaine O'Neal:25 mac oynamama, $4.1M para cezası
Stephen Jackson:30 maç oynamama, $1.633M para cezası
Reggie Miller:1 mac oynamama
Anthony Johnson:5 mac oynamama, $136,000 para cezası

Detroit Pistons:

Ben Wallace:6 maç oynamama, $400,000 para cezası
Chauncey Billups:1 mac oynamama
Derrick Coleman:1 mac oynamama
Elden Campbell:1 mac oynamama[signature][hline]yalnızlık, hayatta yalnız kalmana yol acan hatalarından sana ders verir ve ilerde bu hataları yapmadan daha kısa süre yalnız kalmanı sağlar

[Bu mesaj eagle_dnz tarafından 22 Kasım 2004 19:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ehoeoh o seyirci bi dava açacak, zaten federasyonun aldığı bu ceza paralarını kendi zimmetini geçirecek. yok ölüm tehlikesi, yok zart yok zurt diye diye eşşekler gibi para koparacak.

ondan sonra da abdde maçların girişlerinde filan, "dikkat, dövülme tehlikesi vardır, sahaya bir şeyler atarsanız oyuncular üzerinize çullanabilir." tarzı yazılar yazacak oheoh.
Sosyal ağlarda paylaş

ceza budur abi, ceza dediğin bilet kesicek

yanlız ben wallace olayı başlatan olarak çok az ceza gördü bence

gerçi cezalar ağır olsa da ben hala kendine saldıran insana karşılık veren oyuncuları haklı buluyorum.kimsenin başkasına bişiy atmaya bile hakkı yok.bilet parası karşılığında bişey atmaya gidiosan karnavala gidersin nba maçına değil.[signature][hline]GM Magery / Necromancy / Meditation / Focus
Baba parası + Easy UO...
Gururlu BTR üyesi
Barbar Şamanı
Sosyal ağlarda paylaş

Wallace ın cezası normal bir ceza,yani nba deki kavga olaylarında verilen cezalar gibi.Pacers lılara ağır gelmesinin tek nedeni seyircilerle olan münakaşalar,artı bir arkadaş çok doğru söylemiş;seyircilerin 2 si özellikle yumruk attırdılar kendilerine ki tazminat davası açsınlar.[signature][hline]He stands in the shadows of his lord,Dreagloth,drinking in the dark energies of the Vault.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
lol abi adamların bi yumguru kaç milyon dolar ediyo hey yavrum ve vurdummu böle vurucan
yok pandik atmakmış yok şortunun içine elini sokup avuçlamak mış da ısırmakmışda sux işler
adamlar vurdummu milyon dolarlar bitiyo yüzlerinde[signature][hline]regrubmah retsamdnarG
Emre Aşık Nobre nin popoya el atar...
Bathory, 02 Kasım 2004 17:36 tarihinde demiş ki:
ben bu hakereketi bi dahaki paticik maçında fizboza yapmazmıyım bea
Sosyal ağlarda paylaş

YUH BE YUH INSAN E NAZINDAN SAHA KAPATMA CEZASI VERIR INDIANA KENDINI KORUDU , ARTEST IN KAFASINA SISE AT ? SONRA ADAM SALDIRINCA CEZA ALSIN OOOH NE GÜZEL ÜSTÜNEDE 5M $ VERSIN ? lol diyorum bu kadar taraflı olunmaz maç güzel güzel giderken artest ı iten ben walllace herşeyin sorumlusu 6 maç ceza alıyo ?Steven Jackson 30 maç?SADECE KOMEDİ.... NBA FEDERASYONUNU S.....[signature][hline]Muhtaç oldugun kuvvet damarlarındaki asil kanda mevcuttur !
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi abartmayalım tamam adam bira attıda üzerine ama mesela futbol maçında tuncayınm kafasına bişi atınca tribüne çıkıp atanı dövmüo yani..adam çıktı 2 kişi dövdü cezası normal..fakat detroit sahasının en az 20-25 maç seyircisiz cezası yemeli..[signature][hline]Apache, 26 Ağustos 2004 00:09 tarihinde demiş ki:
bende akrabalarıma selam gönderiyorum bu thread aracılıglya
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 22 Kasım 2004 23:28 tarihinde demiş ki:
bu cezaları protesto edebileceğimiz bi organizasyon görüpte buraya yazmayan top olsun yannız :)
acaip saçma cezalar millet yazmış ben yazmiyim neden saçma olduklarını alın okuyun :
Orkun Çolakoğlu
Ozan Aydın

Direk uzmanlar noktayı koymuşlar yakında Kaan Kural da yazar muhtemelen[signature][hline]Your feelings
I can't help but rape them
I'm sorry, I don't feel the same
My heart inside is constantly hating
I'm sorry, I just throw you away
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LasT_SuRviVoR, 23 Kasım 2004 21:11 tarihinde demiş ki:
YUH BE YUH INSAN E NAZINDAN SAHA KAPATMA CEZASI VERIR INDIANA KENDINI KORUDU , ARTEST IN KAFASINA SISE AT ? SONRA ADAM SALDIRINCA CEZA ALSIN OOOH NE GÜZEL ÜSTÜNEDE 5M $ VERSIN ? lol diyorum bu kadar taraflı olunmaz maç güzel güzel giderken artest ı iten ben walllace herşeyin sorumlusu 6 maç ceza alıyo ?Steven Jackson 30 maç?SADECE KOMEDİ.... NBA FEDERASYONUNU S.....

İyide nie bu kadar celallendin sanene yani bizimle tek ilgisi seyretmek olan bi organizasyon bi takıma ceza vermiş vermemiş sanane banane onane,sen kendi ülkendeki olaylara böyle tepki koy salla bunları.[signature][hline]He stands in the shadows of his lord,Dreagloth,drinking in the dark energies of the Vault.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...