Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone [Beta Key Giveaway]

Wyand

Öne çıkan mesajlar

souldarkorn said:

Oyun bazen akıl sağlığına zarar verici olaylara sebep oluyor. Başımdan geçen epic bir olayı anlatayım.

Hunter ile arena da Warlock karşıma geldi. İlk başlarda domine ettim ve 24-8 öndeydim.

Sonra işler ters gitti benim ne kartık ne de minion kaldı sahada. Misdirection geldi secret olarak sadece onu oynadım.

Warlock da 4 minion vardı sahada. Üstüne 2 tane daha koydu ve Windfury olan Harpy ye 2 defa buff koyarak 14-10 yaptı. Bir de dalga geçti 2*14 ile oyunu 24-8 den alacam diye.

Verdi atağı windfury harpy ile. Misdirection secret işledi. 5 tane minion varken gitti bu kekonun heroya vurdu 14 ve ben kazandım.

Heralde kudurmuştur. Üstüne de arena maçıydı :)

Sorma ya...

5 dakika kadar önce Paladinle rakibim olan Paladini 7hpye getirmişim. 24hp ile göbeğimi kaşıyarak adamın oyundan çıkmasını bekliyorum. Board tamamen elimde. Kafasına kafasına 10mu 15mi ne vuracağım. Elimde 2 kart var henüz kullanmadığım. Hand of protection ve ne olduğunu şu anda anımsayamadığım bir minion. Adam Deathwing koydu ve 2 attı. 2 defa vurdu.

Öldüm. Bayaa bayaa hiç bir şey yapamadan öööylece bakakaldım.

GERGE said:

Ben de Mage OP demistim oyuna ilk girdigimde ama ogrendikce o fikri terk ettim tamamen. OP degil. Hunter OP bak, inanilmaz hizli aciliyor, cok iyi sinerju var buyuler ve yaratiklar arasinda.

Ya hunter op değil de basit. Bütün kartların nasıl işeyeceğini bulman 5 dakikanı almıyor. Ve çok başarılı işliyor. Diğer classlarda düşünüp adam akıllı deck hazırlaman gerekiyor.

Denemedim ama heralde o starter decki ile hiç bir şeye ellemeden oynasam bile çok rahat oynarmışım gibi geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler arenanın hilesini buldum galiba.

Taktik şu. Mage alıyonuz. Yavaaş yavaş, sessiiiz ve derinden adamı 10 hp'ye kadar indiriyosunuz. Neden bilmiyorum ama oyuncuların aklına Pyroblast gelmiyor heralde. Sonra hazırda beklettiğiniz pyroyu Baaaam diye alınlarının ortasına yapıştırıyosunuz.

Arenada 6 maçtır üstüste 10hp'den tek atıyorum. Çok küfür yedim heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...