Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone [Beta Key Giveaway]

Wyand

Öne çıkan mesajlar

GERGE said:

Duels of the Planeswalkers'i geciniz luften. Bu: https://www.wizards.com/magic/digital/MagicOnline.aspx

2014 biraz daha iyi, Sealed Play falan geldi. Ama tabii MTGO daha iyi, ama MTGO da bok oldu, Phantom event katılımı 4 ten 6 event ticket a çıkardılar, %50 zam çok. #direnpaypal
Sosyal ağlarda paylaş

quixef said:

sabonis said:

magic'te düzgün bir deck kurmak istediğin anda 600-700 lira falan olur fiyat :D

Sadece foil Tarmogoyf 615 TL mı neydi galiba en son.

argümanı güçlendirmek için foil niye ki :D kim foil fiyatı bakıyor deck kurarken :D

bu arada biraz bakıniim dedim tarmogoyf yok şu anda sanki zirveye oynayan decklerde. 120 dolar falandı tanesi bundan 3-4 ay önce ama evet. şu anda da baktım 125 dolarmış. şaka gibi ya 4 tane kağıt parçası alıyorsun 500 dolar :D

neyse şu anda da şu anda da 200 ile 800 dolar arasında olacaktır magic'te kuracağınız deckler.

burada 100 hadi bilemedin 200 lira harcayarak muhtemelen baya baya bi karta erişmiş olursun.

benim gıcık olduğum tek sıkıntı, diyelim 1 epic istiyorsun, bunu elde etmek için ya ballı olacaksın ve booster'dan çıkacak ya da bir sürü rare ve epic'ini feda edip craft mı edeceksin.

bi de bende olmayan bir kartı craft edebiliyor muyum? öyle bir yetiye sahip miyiz?
Sosyal ağlarda paylaş

haydi o zaman turnuva gençler. girmek isteyenler bir önceki yazan kişiyi alıntılayıp id'lerini yazsınlar. bir kura çekip bracket oluşturucam. sonra da yaparız turnuvayı. 3'e ulaşan kazanır şeklinde olur muhtemelen, belki baştaki turlarda 2 yaparız, sonra 3'e arttırız vs. bu konuda da fikrinizi şeettirin.

sabonis#2847
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
MTGO daha ucuz bu arada. 30-40$'lik destelerim var orada, cok guzel de mac aliyorlar. Top deck degil hic biri ama Standart'da MTGO fiyati 16$ bir Sliver destesiyle oynuyorum bir haftadir, epey mac aldim. Baktim simdi, fiziksel fiyati 40$'mis. Vintage'de fiziksel fiyati 76$, MTGO fiyati 33$ olan bir deste edindim, onunla oynuyorum bu aralar. Genelde basarili o da. Graveyard kontrol destesi.

Yani MTGO'da fiyatlar daha ucuz. Bunlara 33$ diyorum ama neredeyse hic para harcamadim yani, trade ile, eskiden biriken kartlar ile. Trade olayi isi kurtariyor. Sirf M14'den atigim boosterlerdan 30 ticket kazandim zaten ilk iki gunde, bal tabii.

Bu arada sirf common olsa zevkli olur mu deme abi. Agir Pauper oyuncusuyum ben, inanilmaz zevkli. Oyle boyle degil yani. Kompleks desteler de kuruluyor. Pahali desteler de oluyor. Pauper Sliver deskem MTGO 8$, Fiziksel 18$ (common olmasina ragmen). Hepsi booster filan kokenli, toplamda 2 ticket harcamistim sanirim tamamlamak icin. 18$'lik common deste yani. Pauper'de turnuva kazanan desteler ender 5$ ustu oluyor, sadece deste kurma ve taktik yetenegi Pauper MTGO'da her kart elinin altinda oldugu icin.

Nereden vardim burada... Hah. Yani top deck kurup en iyi oyuncularin oldugu turnuvalara katilmak istemiyorsan Fiziksel olarak 400 lira filan degil. Zaten yillar boyunca biriken kartlari da dusunursen guzel desteler kurabilirsin. Standart oynayacaksan zaten en pahali turnuva kazanan desteler 200-300$ arasi. Ankara'da, Istanbul'da filan 100$'a oynaysin, MTGO'da daha da ucuz bu. Sifirdan giris pahali sadece ama MTGO'da Planeswalker diye bir guzellik var onun icin de. Binlerce Planeswalker karti birikti, su Duels of the Planeswalkers oyunlarinin hepsinde cikan kartlar iste, 4 tane oyun. Bunlarin tum kartlariyla istedigim desteyi kurabiliyorsun, cok rahat da oyun bulup gidebiliyorsun. Para harcamak da gerekmiyor yilda 10$ disinda, o da yeni oyun cikince yani kartlari almak icin.

Hearthstone cok daha ucuz ama. Trade olsa bile en degerli kartlari olsa olsa 10$ filan olur bence. Ama taktiksel cesitlik yok iste. Bugun de girip Daily Quest'i tamamlayacagim, Arena'da Paladin'im var 2/1'de, onunla iki oyun atarim, iki de Play atarim; sonra? Hep ayni sey oldugundan sikiyor yani. Farkli desteler, farkli taktikler yok. Zamanla duzeltilerde daha aktif oynarim ama bu haliyle tamamen bos oldugum bu yaz gununde 1 saat ancak veririm. Haftaya okul basladiginda (son sene ve bir suru ders alttan filan zaten) o yogunlugun icinde hic vakit ayirmam ama buyuk ihtimalle. Haftasonu belki.

Dedigim bu yani, gunde yarin saat kart oyunu oynayacaksam bunu oynamam; MTGO ya da Scrolls acarim, ICC'ye girerim. Oyun top tier bir oyun degil. Tablet versiyonu cikarsa yolda oynarim ama, yol zaten hergun 1,5 saatimi filan aliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

haydi o zaman turnuva gençler. girmek isteyenler bir önceki yazan kişiyi alıntılayıp id'lerini yazsınlar. bir kura çekip bracket oluşturucam. sonra da yaparız turnuvayı. 3'e ulaşan kazanır şeklinde olur muhtemelen, belki baştaki turlarda 2 yaparız, sonra 3'e arttırız vs. bu konuda da fikrinizi şeettirin.

sabonis#2847

lan olm dün bi sürü turnuva yapalım mesajı vardı, iyi ki organize edeyim diye bi mesaj attım kimse istememiş turnuva murnuva
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Oyunun benim icin kart oyunlari arasindaki yerini daha iyi anladim bugun. Oglen saatlerce pazar'a gidip sonra da ev isi yaparak epey yoruldum, kafamda sadece bu oyunu oynayacak enerji kaldi. Guzelce oynuyorum simdi, MtG filan oynarken yorarken bu dinlendiriyor.

Arena'da da en iyimi yaptim, bundan sonrasi da iyi gitse bari:

http://cl.ly/image/2q3c1A290X2l/Screen%20Shot%202013-09-08%20at%2019.51.35.png
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...