Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone [Beta Key Giveaway]

Wyand

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Draft cok ucuz aslinda ama bu haliyle draftlik bir durumu yok oyununu. Kac tane kart oldugu belli yani. Draft normal oyun gibi olmaliydi. Booster odulu olmayan ucuz draft cikarsinlar bence. 50g filan olsun, bir daily quest yapip gir.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Draft cok ucuz aslinda ama bu haliyle draftlik bir durumu yok oyununu. Kac tane kart oldugu belli yani. Draft normal oyun gibi olmaliydi. Booster odulu olmayan ucuz draft cikarsinlar bence. 50g filan olsun, bir daily quest yapip gir.

Store'dan 100g'a pack alabiliyorsun arenaya girmeden. 50g olsa ucuz olur sanki.
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

bu arada 2. başlamak çok dengesiz ya fixlenmesi lazım bazı combolar var karşı koyamazsan oyunu 2. turnde kaybediyosun 2. başlamazsan

Sorun şu ki... The coin ve +1 cart ile başlayan oyuncu tam 10 tur boyunca 0.5 kart ve 0.5 mana eksiği ile başlıyor. Bunu dengelemek için iyi bir çözüm. Evet çok çok iyi kombolar var (bkz. benim duble succubus açılışı) ancak daha iyi bir fix aklıma gelmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Dabıl post olcak ama umrumda değil.

8/28'lik miniona sahip iken oyun kaybetmek.... Priest çok ezik ya. Hakkatten ben bu kadar ezik bir class olacabileceğine inanamıyorum.

Ama olsun yine de cok guldurdu. Adam molten giantımı gorunce "Greetings" çekti yarıldım gülmekten :D O 8/28lik minion benden daha güçlüydü :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
ahmedinejad said:

GERGE said:

Store'dan 100g'a pack alabiliyorsun arenaya girmeden. 50g olsa ucuz olur sanki.

Booster'siz draft diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...