Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone [Beta Key Giveaway]

Wyand

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Kart sayisi da 10 en fazla. 11. cekmeye calisti benim Mage, sonra kart tislayip yok oldu. Bu taunt ve burn destesiyle sabahtan beri oynuyorum, hic kaybetmedim daha. Gerci 10 oyun filan atmisimdir ama epey iyi basari orani yani. Block olmamasi en buyuk sorundu zaten, taunt doldurdum ben de desteyi.

O degilde, 2001'den beri uyeyim oyun forumumuza, ilk kez oyun odakli imzam oldu =)
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Kart sayisi da 10 en fazla. 11. cekmeye calisti benim Mage, sonra kart tislayip yok oldu. Bu taunt ve burn destesiyle sabahtan beri oynuyorum, hic kaybetmedim daha. Gerci 10 oyun filan atmisimdir ama epey iyi basari orani yani. Block olmamasi en buyuk sorundu zaten, taunt doldurdum ben de desteyi.

O degilde, 2001'den beri uyeyim oyun forumumuza, ilk kez oyun odakli imzam oldu =)

ben öle geyiğine bi deck kurdum, rakibe kart cektiren falan, catır catır discard ettirip deck bitiriyorum, abzürd oluyo baya.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Hergun oynuyorsan 4 gunde bir Arena. O kadar da basta korktugum kadar p2w degilmis aslinda, ama burada kimse Daily Quest olayindan soz etmemisti, kendim girince gordum. Gunde 1 saat filan ayirmak gerek ama aktif oynamak istiyorsan ki gunde bir saat aktif oynamanin tanimi zaten bir kart oyunu icin.

4/3 yaptim ben en iyi Arena'da ama. Iki kere girdim daha. Ilk girdigim 1/3.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...