Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone [Beta Key Giveaway]

Wyand

Öne çıkan mesajlar

Arcane explosion:
its a much better spell than arcane implosion.

abi ahaha bütün flufflar böle lamer espririlerle dolu cok iyi

blessing of wisdom,
bless a creature, when that creature attack draw a card.

appereantly with wisdom comes the knowladge that you should be attacking every turn

Mortal coil:
Deal 1 dmg to a minions. if that minion dies draw a card

If you spell looks like horrifying skulls, lets be honest, you should draw some cards
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Oyle ama yillarca oynayinca biraz onune geciyorsun bunun. Standart oyle bir, su anda ana destem 15$'lik mesela Standart'da. Cok daha pahali desteler var tabii ama 3/5 gibi bir basari oranim var bir haftadir. Toplam kartlarim degeri 200$ kusur ama, buraya geldikten sonra da cok para harcamadan idare ediliyor. MTGO bunlar, fiziksel olarak daha pahalilar.

Magic'e p2w degil dedigim yok zaten hem, iki tane p2w kart oyunu oynamam diyorum. Bir de Scrolls tamamen p2w olayini kapattigi icin bunun yaninda sert rakip olur diyorum. Her hafta sadece 6 kart satiliyor ki 10-15 oyun oynayinca onlari alacak para cok rahat geliyor daha once elinde yoklarsa (oyunu iki gun once aldim, bu haftaki kartlarin bende olmayanlarini aldim bile) ya da trade edemezsen.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Instant olmamasinin nedenini cok iyi anladim bu arada Scrolls oynayinca, MTGO'da surekli dikkat gerektiren, her hamleden sonra iki tarafli tiklama gereken durum olmuyor. Hizli gidiyor oyun.

Cuce said:

tek taraflı oyunu oynıyınca, cok netleşiyo tempo sorunu mtgo'daki.

belki daha iyi interfacele cözülebilinir mtg'dede sanmıyorum pek

e cüce dediydi bunu işte en baştan. doğru bir tespit.

bu arada biri dedi ki elinde response verecek bir şey yoksa seçebiliyormuşsun ve devamlı seni pas geçiyormuş. hani o biraz hızlandırır da, elinde varsa bişi. 50 saat sürüyor haliyle.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Anladim ama draft herkesin sevdigi bir sey degil. Magic'de de constructed'i draft'a tercih ederim ben. Arena eger constructed'i p2w'likten kurtariyorsa ne ala.

ben draft sevmezdim mesela. çünkü iyi bir deck yapmak çok zor ve ayrıca gayet tırto deckler çıkıyordu yani ortaya.
bu adamlar draft'ı da aynı şekilde basitleştirmişler. önüne 3 kart getiriyor, seç birini. temiz. hatta bence 4-5 karttan seçsek daha bile iyi olabilirmiş ama şu anda zaten kart çeşitliliği yok pek zannedersem.

valla önyargı ile bakıyordum ama sanki oynucam gibi geliyor oyunu.

ama şeye karar verin abicim kimisi diyor ki "Giriş gold'u çok, gerçek para harcamadan süreklilik sağlanamaz", kimisi diyor ki "Kolay zaten oyunda gold kazanmak sorun olmaz." hangisi :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...