Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Might and Magic X

Norak

Öne çıkan mesajlar

Heal sorununu hallettim. Vendordan aldım büyüyü. Ancak şimdi de şöyle bir sorun var.

Dual Wield master buldum Lighthouse da. Hamato diye bir eleman. Yeterli sayıda skill point vermeme rağmen hala karakter expert levela geçemiyor. Level 7 de alabilmem gereken expert tieri level 12 oldum hala alamadım. Bir hata mı var oyunda ? Bütün expert ve master tierleri sorunsuz alıyorum. Bir tek Dual Wield tieri vermiyor eleman.
Sosyal ağlarda paylaş

souldarkorn said:

Heal sorununu hallettim. Vendordan aldım büyüyü. Ancak şimdi de şöyle bir sorun var.

Dual Wield master buldum Lighthouse da. Hamato diye bir eleman. Yeterli sayıda skill point vermeme rağmen hala karakter expert levela geçemiyor. Level 7 de alabilmem gereken expert tieri level 12 oldum hala alamadım. Bir hata mı var oyunda ? Bütün expert ve master tierleri sorunsuz alıyorum. Bir tek Dual Wield tieri vermiyor eleman.
master hocası expert skill öğretmez. expert hocasını bul önce.
Sosyal ağlarda paylaş

öh be

Bugün işim gücüm yoktu mis gibi oyniim dedim oturdum saat 3 gibi öğlen şu saate kadar oynadım .

karakterler coştu side questleri yaptım falan. Act 3 bitti, dungeonı bitirdim 5 levellı(isim vermiom spoiler olmasın die), tam çıktım oyun çöktü girdiimde "unlock content" uhabbeti vardı. Araştırdım netten, saveleri düzeltme yolunu. düzelttim bi şekilde fakat hep quicksavele gidiodum ve quicksaveim corrupt olmuş o süreçte. Ve en sonki normal save ime döndüm sabah ilk başladığım zamandaki.

bildiin tüm günüm çöpe gitti

bu kadar zevkle oynaıdğım oyundan soğudum. gg
Sosyal ağlarda paylaş

tekrar oynar mıyım die baktım biraz gittim böle sonra düşen relicler vs, çözdüüm puzzlelar vs. ler , haritada en küçüük yere kadar dolaşıp açmam falan aklıma geldi

çıktım.

ben en iisi hikayenin sonunu falna izliim youtubedan bitirmiş sayayım kendimi bu hikaye de böyle bitsin.
Sosyal ağlarda paylaş

toplam süresi 15-20 saat vardır diye tahmin ediyorum.

bende 100k+ altın oldu. naapiim? crag, karthal, sorpigal dışında vendor var mı gömeyim parayı?

bitince farklı classlarla tekrar oynayayım diyordum ama vazgeçtim. tekrar oynamak eziyet olur. hatta bitiresim bile gelmiyor. trainerlara koşturmaktan, aynı mekanları sekiz kez turlamaktan sıkıldım. insanı yoran tek şey grid değil.
Sosyal ağlarda paylaş

ya toplam oyun süresi 15-20 saatten çok fazladır ya
sırf dün dediim gibi 9-10 saat oynadım ben ki act 3 ü yeni bitirmiştim ve bayadır deli gibi oyuyorum kaç haftadır. tamam kesik kesik oynuorum da.

dün gece sinirden yattım rüyamda gördüm ya grid grid ilerliyordum haha.

oyun kesinlikle zevkli , mekanlar hiç benzer değil hep farklı şeyler, bişeyleri keşfetmek, karakterlerin gelişmesi vs. çok iyi ama aynen bi yerden sonra o dolaşmak çok yoruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ya dayanamadım oynadım tekrar geçtim ilerledim baya, şimdi son fighta girecem , ondan önce yapmadığım her questi gitmediim herşeyi yapıyorum. sonra yardırıcam final battle'a.

bu sefer oynarken bi quicksave, bi de 3 ayrı slotla normal save falan yapıyorum haha paranoyak oldum.

neyse oyun güzel olduğu için affettirdi kendini.
Sosyal ağlarda paylaş

Eveet oyunu bitirdim en sonunda tüm side questleri vs. ile birlikte. Rahatladım.

level 33 oldu tüm parti, warrior mode. 2 şubatta başladım 18 şubatta bitti,
her gece full oynamaymadım ama yine de baya vakit geçirdim oyunda.

keyifliydi valla, bitirdikten sonra da oturdum lore kitaplarını okudum biraz.

keşke content çıksa yeni,

yeni konu yeni harita çok keyifli oynanır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...