Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Might and Magic X

Norak

Öne çıkan mesajlar

fenris said:

ya ben warrior zorluğu hiç sevmedim. taktik, kavga zorluğunu filan değil de ayak işini arttırıyor. daha çok git gel, daha çok rest filan yapıyosun.

o cavedeki cyclopsu ben lighthousedan önce kesebiliyordum adventurerda şimdi warriorda grup level 12 ve hala kesemiyorumalskdhad. yani adventurer da oynanmaz
Sosyal ağlarda paylaş

fenris said:

ya daha en başı orası. bi crag, khartal etrafında dolaş.sonra harita küçük de. kare kare dünya yol gidiyosun. town portal bişi yok. spirit beacon tek yönlü.

dediğini anladım şimdi seahaven dışındaki ormanı grove'u falan dolaştım tüm alan koridor koridor

keşke ilk taraf gibi açık yapsalarmış.
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

Valla ben benzer bi grupla oynuorum:
Defender
Bladedancer
Runepriest
Freemage

Bladedancer inanilmaz iyi damage vuruo. Basta biraz arka planda kalsa da level atladikca en yuksek damagea sahip oluo, birakma derim bladedanceri

Defender ile vakit kaybetme derim, çok zayıf kalıyor. DPs yok, taunt birçok moba işlemiyor, sürekli miss ediyorsun, bol HP si var inmiyor o kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Apis said:

Reroll grup;

Freemage, Scout, Bladedancer, Rune Priest.
Yardırarak ilerlemeyi planlıyorum.

Bu da tutmazsa Elfi ikinci bir Freemage ile değiştireceğim.

Bu grup çok iyi iş yapıyor. Blade dual sword, Scout dual axe alman lazım bir de warfare. Mage ve priest standart zaten
Sosyal ağlarda paylaş

Classları inceledikten sonra random bir grupla warrior modda oyuna daldım lakin hoş güzel ama çok fazla potion tüketiyorum hatta tüm param potiona gidiyor denilebilir.Temizle/rest/temizle/rest olayı bana göre değil pek ama başlarda sanırım pek alternatif yok bu daha ne kadar bu şekilde devam edecek?
Başlangıç olarak ilk şehirden çıkacak kadar oynadım oyunu classların basit fonksiyonlarını kavradım.
Aklımda defender(tank)/dancer(melee dps- dual dagger düşünüyorum)/crusader(defansif healer)/freemage-runepriest (ranged dps) şeklinde bir kombinasyon belirdi.Eve gidince denicem şeyi merak ettim ayrıca bu mobların dibine girmeden combat başlamıyor genelde 2-3 kare kala combat başlıyor buda rangedların işlevselliğini bitiriyor.Combatı uzaktan açmak için perception falan mı abanmam lazım? Yoksa çözemediğim bir trick mi var?
Sosyal ağlarda paylaş

Defender/Barbarian/freemage/druid benimki :)

Bu classlar dandik vs kısmını halletmeleri lazım cidden ranger close combatta rezaletse nasıl iş yapacak ki zaten. Malum healer da gerekiyor hem healer hem caster dps felan olmuyor. Bazı şeyler zorlama olmuş gibi eye of the beholder mis gibiydi ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

Birde ranger almak istedim ama büyü/heal felan derken mecburen alamadım. Ranged kötü gibi geldi bana, zaten 2-3 turn de moblar dibinize gelmiyormu, point blank ok atılıyor mu?

Malesef ranged çok zayıf kalıyor, ranger kayıp oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...