Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO (Kitaplardan sıpouylır yasak)

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Ekoilibrium said:

Çok zor değil aslında mesela bak
bir post 6 mayısta atılmış arkasından gelen 13 mayısta bil bakalım hangi post yeni bölüme ait.
Çocukken kare delikten silindir geçirmeye çalışmadıysan cevabı çok kolay.
ayrıca bir bölüm gerideysen konuşacağına git izle yeni bölümünü de laf yetiştireceğine.

Abicim. Geriden gelen adam da soru sorup cevap var mı diye bakabilir. Yani 6 mayistaki sorusuna 16 Haziran'da birşeyler yazilabilir. Siz Spoiler kullanıcısının diye insanlar aman girmişim diye aptalda kasmaz. Hakikaten sunu içten savunuyorsan sen de aptalsin ekmek.
Sosyal ağlarda paylaş

Sen bölümleri geriden izleyeceksin, biz senin spoil olma ihtimaline karsılık herşeyi sansüre alıcaz.

Oldu canım, internetin paşaları.

İzlemedin, topigin içinde izleyenler konusuyor.

Ha o zaman girmeyeyim, izleyip muhabbete katılayım.

Şu internet etiketinden bir habersiniz, forum demek birşeylerin parçası olmak demek. Birşey paylaşmadan muhabbete katılmaya calısan masadaki garip heriften farkın yok, kusura bakma.

O aptal lafı da çok yakıştı. Anüsten kalitesizlik sızıyor, agzında konusamıyorsun bariz.

Get rekt.
Sosyal ağlarda paylaş

Jim_E_Rustler said:

Ben niye ugrasıyorum, sen okumasana postu.

Bölümü izlediysen ip üstünde cambazlık yapıyosun, izlemeyen guns blazin' geziyor topicte.

Adam istiyor ki her post spoiler olsun topicte.

Gerçekten saçma sapan.

Ben zaten girmiyorum izlemezsem ama sık izleyemeyen insanlar var. Onlar girdiğinde aptallik yüzünden Spoiler yemek zorunda değil. Ve tarih de dediğiniz gibi ise yaramaz. Yani hala daha 2 bölüm oncesini tartışanımız insanlar su tarihte.
Sosyal ağlarda paylaş

Jim_E_Rustler said:

Sen bölümleri geriden izleyeceksin, biz senin spoil olma ihtimaline karsılık herşeyi sansüre alıcaz.

Oldu canım, internetin paşaları.

İzlemedin, topigin içinde izleyenler konusuyor.

Ha o zaman girmeyeyim, izleyip muhabbete katılayım.

Şu internet etiketinden bir habersiniz, forum demek birşeylerin parçası olmak demek. Birşey paylaşmadan muhabbete katılmaya calısan masadaki garip heriften farkın yok, kusura bakma.

O aptal lafı da çok yakıştı. Anüsten kalitesizlik sızıyor, agzında konusamıyorsun bariz.

Get rekt.

Abi argümana bak ya ahahah.
Sosyal ağlarda paylaş

böyle bir yetersizlik mi var ya.

adam diziye başlayacaktır. nasıl bir dizi diye açar konuyu ilk sayfayı okur.

konu- uzayda sigara içen jeyminin ayda yaşadığı maceraları.

altında biri çat yazmış velinin pipisi düşüyor ahaha diye.

e adamın daha ilk bölümünden ağzına sıçtınız? dizide ne oluyor diye girmedi ki adam nasıl diye girdi.

örneğin 500 bölümlük animeye başlayacak ama merak ediyor lan bu ilk 10 bölüm güzel ama sonra boka sarmasın? diyor. bi açıyor son sayfayı günecli ne alemde millet heyecanla bekliyormu diye.

ÇAT. HAHAHAHA JUSTU YAPTI PİPİSİ DÜŞTÜ. KARDEŞİ DE SEKS YAPARKEN ÖLDÜ ZATEN.

ya bunu düşünemeyecek kadar yeto musunuz. :(
Sosyal ağlarda paylaş

İlk sayfada daha kimse bilmezken niye spoiler olsun, ayrıca böyle bir adam için 500 sayfa topikte herkes niye spoilerdan spoilera kosuyor.

O adamın beyni yok mu, içeride spoiler olabilir? İnsanlar diziyi tartışıyor?

Bu vakte kadar GoT'un iyi mi kötü mü oldugunu bilmiyorsa zaten internet hakları elinden alınsın bireyin.

Hala extreme olabiliteler ugruna herkesin rahatını tek tük heriflerin cehaletine kaçırtıyorsunuz, kusura bakmayın. Yazarsın threadin başına, GİRME DÜDÜK, SPO VAR diye hala giriyorsa kendi bilir.

Barbu'ya spo atanın yaratıcılıgına saygı duydum. A true scholar and a gentleman
Sosyal ağlarda paylaş

Jim_E_Rustler said:

Hala daha izlememiş insanın topicte ne halt yedigini anlayabilmiş değilim. Soru sormak ne demek, sorunun cevabı ya dizide, yada wikisi var, google var. Ve sorunu soruyorsun, biz alıntılayıp cevaplıyoruz.

Cruiselarsan spoil yersin, internet burası ana okulu değil.

Ben ekmekin spark hala kitap daha iyiydi diye gelmemiş hayret postunu previewdan gördüm güldüm, sonra araya mesaj falan girmiştir spark cevap vermiş mi diye açtım spoiler yedim.

Ben bütün gün işteyim, akşam eve dönünce izleyebiliyorum kusura bakmayın öğlen açıp izleyip spoiler tagi koymaya üşenecek kadar hayvan olabileceğini düşünmedim insanların. İzlemeyen topiğe girmesin diyene kadar biraz daha anlayışlı olabilse herkes, kritik infoysa bi spoilera alsa böyle olmaz yani. Aynısı başınıza gelse derinizden ağlarsınız, üste çıkmaya çalışmayın yani. Burası internet diyorsun, paşam spoiler istemiyor diyorsun da, biz de SPOILER taginin yaratılma sebebi olan bölümde biraz daha duyarlı olunmasını istiyoruz.

Millet film eleştirisi yaparken anlatır anlatır detaya girecekse girmeden SPOILER OLABİLİR AMAN DİYİM diye uyarır okuyucuyu, bu film vizyona gireli 1 hafta oldu senin filme gitmeden eleştirmenler beğenmiş mi, milletin yorumları nasılmış bunlara görmeye hakkın yok demez kimse.

Herkes aynı anda oturup izlemek zorunda değil, azıcık duyarlı olun atarlanacağınıza.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Jim_E_Rustler said:

Hala daha izlememiş insanın topicte ne halt yedigini anlayabilmiş değilim. Soru sormak ne demek, sorunun cevabı ya dizide, yada wikisi var, google var. Ve sorunu soruyorsun, biz alıntılayıp cevaplıyoruz.

Cruiselarsan spoil yersin, internet burası ana okulu değil.

Ben ekmekin spark hala kitap daha iyiydi diye gelmemiş hayret postunu previewdan gördüm güldüm, sonra araya mesaj falan girmiştir spark cevap vermiş mi diye açtım spoiler yedim.

Ben bütün gün işteyim, akşam eve dönünce izleyebiliyorum kusura bakmayın öğlen açıp izleyip spoiler tagi koymaya üşenecek kadar hayvan olabileceğini düşünmedim insanların. İzlemeyen topiğe girmesin diyene kadar biraz daha anlayışlı olabilse herkes, kritik infoysa bi spoilera alsa böyle olmaz yani. Aynısı başınıza gelse derinizden ağlarsınız, üste çıkmaya çalışmayın yani. Burası internet diyorsun, paşam spoiler istemiyor diyorsun da, biz de SPOILER taginin yaratılma sebebi olan bölümde biraz daha duyarlı olunmasını istiyoruz.

Millet film eleştirisi yaparken anlatır anlatır detaya girecekse girmeden SPOILER OLABİLİR AMAN DİYİM diye uyarır okuyucuyu, bu film vizyona gireli 1 hafta oldu senin filme gitmeden eleştirmenler beğenmiş mi, milletin yorumları nasılmış bunlara görmeye hakkın yok demez kimse.

Herkes aynı anda oturup izlemek zorunda değil, azıcık duyarlı olun atarlanacağınıza.

İşte bu senin şikayetin.

Benim şikayetim spoiler mevzusu discussion öldürüyor, muhabbet köreltiyor. Kimse tek tek spo açıp okumak istemiyor.

Redundant oluyor bu yüzden her post. Topigin içerigini, original content potansiyelini öldürüyorsunuz yani. Kısacası spoilera koymak sohbet öldürüyor, geyik öldürüyor.

Ve o geyige güldüm, spo yedim hikayesi de büyük trajediymiş.

Halbuki akşama kadar bekleyip izleyip girsen ne kadar akıllı bir hareketmiş, ekmegin ayarı hep orada çünkü.

ps: Hayvan sensin, angut.

sçs

Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

duyarli olsam afrikada acligi bitiririm lan, sizin seyir keyfiniz o kadar onemli degil.

Bir de şu yani, niye duyar izleyenden bekleniyor anlamış değilim. İzleyenlerin keyfini kaçırmayalım diyen yok yani, sürkeli bir tiptoe hali.

WALDER FREY ANANI AVRADINI ayh, spoiler'a da koyayım.

Oldu mu şimdi? Olmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...