Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO (Kitaplardan sıpouylır yasak)

GERGE

Öne çıkan mesajlar

fake olmadığım 100 defa söyledim hala o koca kafanın içindeki fındık beynin algılamadı sanırım.
özel mesaj ile bile taciz ettiniz hala anlayamadınız.
bu mesajlaşmalar üzerine muhtemelen ben vizyondan banlanıcam sana fındık beyinli dediğim için, ama sen bana ezik dediğin için takılmaya devam edeceksin. ama fındık beyinlisin. yukarıdaki arkadaşında dediği gibi 3 senedir izliyorsun ve aynı şeyleri tekrar edip duruyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

çevre dediğin geniş bir kavram. 3 kişi okudu kitapları 3'ü de gayet güzel diyor. sen kendin oku veya çevrene sor yorum yap yavru :D

forumun en haksızları gelip "ama kötü uyarlama böhüeeeee" demesinler yani :(

mainstream fantazi okuyasım yok saol sdfsd. dizi güzel, yeterli.
Sosyal ağlarda paylaş

Krusty said:

bu sezon özellikle kitaplardan çok farklı ilerliyor ve gerçekten kitaptan ayrıldığı kısımlar saçma ve sıkıcı.
ayrıca bu sezonun en iyi sezon olmasını bekliyordum, umarım ilerleyen bölümlerde toparlar biraz daha.

ha bakın mesela bu sezon konuşmadım hiç kitapları okuyanlarla, geçtiğimiz 2 sezon için geçerli benim dediklerim.

onun dışında bu sezonu 3 arkadaş oturup birlikte izliyoruz pzts geceleri. henüz onların beğenmediği bölüm olmadı, ben ise sadece 2. bölümün temposunu beğenmedim.

inanılmaz gidiyor bu sezon ya. paso ya bir aksiyon, ya da çok ciddi gelişmeler oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Magnum said:

bi de bi şey soracağım, bu stannis'in kızına noolmuş? doğumdan ötürü mü ve söylediği şarkının, (endingde de vardı) ilerde olacak şeylere işaret mi? (şarkıdaki gölgenin gelmesi ve kalması)

spo

valla ben tam hatırlamıyorum ama sanırım 2 kitapta o ufak kızın bir soytarısı vardı yanında zeki bir adam,böyle olacakları sezen sanırım, o şarkı söyleyip duruyordu kız da ondan esinlenip söylüyrdu,o şarkılardan biri olabilir.

Sosyal ağlarda paylaş

di said:

zeper said:

5. bölüm

**Bu bölümün güzel olmasının sebeblerini saymakla bitirermem ama en öne çıkan sebep sanırım Jeoffry'nin olmayışıydı

Ahaha hakkatten ha. Ben de diyorum niye datliydi boyle bu bolum.

Yalniz

Khaleesi bildigin esegin aklina karpuz getiriyor ya. Ozgursunuz falan derken Unsullied'leri gaza getirecek, elemanlar kayivericek kendine oracikta gorcek.

lekesizlerr=)

evet ben de katılıyorum,adamlar senelerce köle olarak yaşamışlar,kendilerine bir kimlik biçilmiş ve onla yaşamışlar,şimdi bir anda bu kadar özgür olmayı özgür iradelerinle reddebilirler.Yapma Khalesee yapma çocum, adamların senle savaşa geldiklerine dua et=)

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...