Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bütün Gün Evdeyım Çünkü...

WindShade

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar bugun her ay olduğu gibi rutin testlerımden bırını yapıyorum şimdi nedir bu test....

24 saatlık ıdrar tahlılı :)
24 saat boyunca peenızı şişeye yapıyorsunuz sonra onu alıp hastaneye gıdıyor ve abudık gubudık testlere sokuyorsunuz çıkan sonuca gore hastalıgınızın durumuna bakılıyor
şimdi ben böbrek hastasıyım her ay bu iğrenç testı yapıyorum sırf onla kalmıyor bıde her seferınde 6 tup kan alıyolar kanda ona buna bakıyolar sorada degerlere gore ılacımın gramını yukseltıyolar yada azaltıyolar ılacımda kortızonnn
şimdi ben bunları nıye yazdım bılmıyorum ama canım cok sıkıldı butun gun bılgısayarın basındayım dısarı cıkamıyorum ve evde kımse yok bole ıgrenc bı durumda eve kımseyıde cagıramıyorum
anlıycagınınz bobrek hastası olmak zor ve saglıgınızın degerını bılın patıler fazla sıgara alkola takılmayın sora benım gıbı olursunuz 3 haftada bır ankaraya gıdıp koldan serumla ılac almak zorundfa kalırsınız ustelık bu ılac pıyasasdakı yan etkısı en yuksek olan ılaclar... adamı sınır hastası ve dengesız yapıyor...[signature][hline]Hepsi Gerçek...!!!

Delikanlı taraftar renkli takım tutar.- R i z e Spor -
Sosyal ağlarda paylaş

said:
WindShade, 17 Kasım 2004 14:17 tarihinde demiş ki:
ne ırsı nede dna falan zımbırtı
direk benım 2 sene boyunca duzensız beslenmem alkol almam ver sureklı sıgara lık ıçmem

Ah sigara ah :([signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Eclipse

Alexi_Septimus, 13 Kasım 2004 17:01 tarihinde demiş ki:
Beynine taktığın korseyi çıkartıp öyle konuş, yada hiç konuşma.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben hastalığımı şans eserı farkettım
gayrı ıhtıyarı yaptırmıs oldugum check up sayesınde ölumden döndum sızlere tavsıyem her yıl check up yaptırmanız gercekten hayat kurtarıyor örnek : ben[signature][hline]Hepsi Gerçek...!!!

Delikanlı taraftar renkli takım tutar.- R i z e Spor -
Sosyal ağlarda paylaş

avp afedersin ölüm nedeni sigara alkol değil mi
tamam yakınlarının ailesinin başı sağolsun ama
kendi kaşınnmış bunca sene bu akdar abartarak da içki alkolü okuduğum kadarı doğruysa
ölmesi gerekiyodu demiyorum, ama ölümüne fazla üzülmemeniz gerek, elinizden geleni yaptınız ve kendi seçimini yaptı

hayata bağlanmanız için bi neden olsun onun yerine

Not: benim de 4 sene önce bir arkadaşım intihar etti, o yüzden bu kadar rahat konuşabiliyorum, forumda bir takım diğer üyeler gibi sırf mesaj atmılş olmak için desteksiz bir şekilde düşünce belirtmiyorum.[signature][hline]I repeat myself when under stress
I repeat myself when under stress
I repeat myself when under stress
I repeat.
Sosyal ağlarda paylaş

Her yaşam aslında çok kısa olsada bu hepsinde kısa oldu. Kalanlar için ise gitmek mi zor kalmak mı zor sorusunun bilinen cavabı bir kez daha alınıyor. Umarım gittiği yerde mutludur.[signature][hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

bi fransız gastesi de şey demiş:
"ırak üç parçaya ayrılıcak.
1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...