Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars Battlefront

lord_gorthaur

Öne çıkan mesajlar

1 kere aktive ediyorsun, sonra açık kalıyor oyun. Global olarak geliyor oyun, English US olarak yükledim. Sunucuları da IP'ne göre bulacak.

Daha önce BF4 ve Titanfall'u falan böyle aldım ben.

Çeşitli şeyler söyleniyor, EA fark ederse VPN'i flag'liyormuş account'u, sonra birşey alamıyorsun store'dan falan diyorlar. Bana birşey olmadı şuana kadar (obviously). Karar sizin. En güvenli yol GMG indirimi beklemek. Geçen gün 45$'dı. Tekrar düşecektir, takip edip ordan alın. Olmadı G2A falan olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

VPN ile Meksika

1. Choose your preferred vpn and connect to a Mexican server.
(Meksika sunucusu olan bir VPN hizmeti edinin ve meksika sunucusunu seçin.)

2. Go to origin.com. You'll know you're on the right site if the URL includes en-mx or es-mx.
(Origin.com'a girin, eğer VPN'i yediyse url'de en-mx ya da es-mx olması gerek.)

3. Add game to cart and proceed to checkout.
(Oyunu sepete ekleyin ve checkout deyin.)

4. Sign into your account. Select Paypal payment. Before proceeding disconnect the VPN BEFORE you click continue to PayPal. Resume as you would normally. There's no need to reconnect the VPN after this.
(Origin account'unuza sign-in olun. Paypal ödemesini seçin. "Continue to Paypal"'e tıklamadan evvel vpn'i kapatın, sonra ödemeyi yapın. Tekrar VPN'i açmanıza gerek yok bu aşamadan sonra.)

5. Wait till November 17 and Enjoy!

20 saat sonra Singapurda aktive olacak oyun :D
Sosyal ağlarda paylaş

20 saat sonra Singapur'da aktive olacak oyun. Singapur VPN'i ile bağlanıp Origin client'ı açacaksın, play'e tıklayacaksın, aktive olacak oyun.

Bazen Hemen aktive olmayabiliyor falan, ama oluyor sonunda.

Bu da geri sayımı:

http://www.timeanddate.com/countdown/generic?iso=20151116T16&p0=195&msg=Star+Wars+Battlefront+Singapore+Release&font=slab
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...