Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kuzey Kore 1953 Ateşkes Anlaşmasının Son Buldugunu Ilan Etti

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

escape said:

şimdi beni anlıyorsunuz değil mi çekik gözlülerden neden nefret ettiğimi? adamlar bu dünyaya zarardan başka bişi vermedi.

escape said:

yani ben bu pc başında osura osura da otursam çıkıp kendi el yapımı silahımı da yapsam öldürsem öldürsem 50 60 insanı öldürürüm dfs yani elimde nükleer silah yok.

escape said:

tamam son yazdığım troll ama yani genel olarak çekik gözlü milletlerin bu dünyaya genel zararları dokunmuştur. yani emin olun israilden falan fazladır.

escape said:

ben ırkçılık yapmıyorum burda bakın yanlış anlıyorsunuz, ben sadece nedense bu çekik ırkların dünyaya zararları dokunuyor diyorum.

escape said:

eğer "çekik gözlüler" hakkında "gerçek" bir tespit yaptığım için başarısız diyorsanız bana oke kardeş başarısız oliyim ben.

ne pislik bir kafadaymissin sen ya..utandim resmen forumdan.
Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

haklısınız sürekli savaş çıkarmadığım için gerizekalıyım oke.

http://l.yimg.com/bt/api/res/1.2/CO69kZ46YxseY1cwwS0bMw--/YXBwaWQ9eW5ld3M7cT04NQ--/http://media.zenfs.com/en/blogs/sptusnbaexperts/LeBron-James-is-not-sure-who-or-what-you-are-talking-about-at-all-in-any-way-ever.-Getty-Images.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Karag8z said:

forumda herkes düşündüğünü paylaşınca neden gerizekalı filan oluyor ben onu anlamadım. yargı ve infaz yapmak değilki siz saygıdeğer üyelerin yapması gereken. sadece düşüncelerinizi paylaşın.

sayın mütahhidim,başımıza tuğla ve KALAS düşecek diye şantiye ye girmeyecekmiyiz?
Sosyal ağlarda paylaş

Cipetpet said:

Karag8z said:

forumda herkes düşündüğünü paylaşınca neden gerizekalı filan oluyor ben onu anlamadım. yargı ve infaz yapmak değilki siz saygıdeğer üyelerin yapması gereken. sadece düşüncelerinizi paylaşın.

sayın mütahhidim,başımıza tuğla ve KALAS düşecek diye şantiye ye girmeyecekmiyiz?

baretsiz giriyorsan bir sıkıntı vardır
Sosyal ağlarda paylaş

Lan senin nasıl bir kafa yapın var ne içiyorsun sen söylesene bi?

hayır mecaza mecazla karşılık verilince normal insanlar o mecazın içinde kendine bir gerçeklik yaratmıyor.

hani madem herhangi bir konu hakkında bir bilgin yok, sadece çığırtkanlık yapabiliyorsun, istendiğin bir yere git.

adamdaki hayal gücüne bak anasını satayım, disneye gitse domald duck olarak işte alıcaklar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...