Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pasif isk edinme rehberi

behran

Öne çıkan mesajlar

loop said:

Bu arada eritme de standing demişsin, mining mission yaparak mı düzeltiyoruz..

yukarda dediğim gibi maden topladığım güneş sisteminde rapid assembli şirketinin istasyonu var onun ajanlarına gorev yaptım. standingim 6 olunca istasyonun yaptığı refine kesintisi sıfırlanıyor . tabi bu tüm evedeki rapid istasyonları için
görevler maden- nakliye- vurdulu kırdılı vs her çeşidi var

bu şirketin tum evedeki istasyon listesinde /30 tanedir/ sıfır komisyonsuz eritme yapabilirim

/Rapid_Assembly/stations
Sosyal ağlarda paylaş

refine ve refine efijiensi lvl 5 se standing sıfır ise kaybın sadece % 5 tir iyi kazıyor isen o 100de5 çok fark yapar
mesela 1 ay için kıyaslayınca
gunde procurer ile 20 sefer yapsan yapsan x%5 için 22000 trit olarak heaplarsam 440 000 trit fark yapar aylık x30 gun -aylık 13m200 000 trit x 6isk 80 m isk yapar aylık
Sosyal ağlarda paylaş

loop said:

Bir yer standing kasarken, aynı anda veya daha sonra bir başkasını yapmanın bir sakıncası yok değil mi ? Yani karşıt faction lar oluyormu ? birini arttırınca diğeri azalsın ?

sakıncası yok ta o standingi 6 puana çıkarmak biraz zaman alır
ve yeni başlayacak isen oyle bir şirket bul ki istasynlarında medical olsun ilerde jump clone için çok faydası olur.bizim karakterin 2 tane şirkete 6 ve 8 standingi var ama zamanında dikkat etmedik ve şimdi medikal kasıyoruz ara sıra sisters of eve şirketine

loop said:

Bu arada bizim corp un merkezi istasyon Corporate Police Force a ait.. Bu durumda benim buraya stanting i iyileştirmem lazım değil mi ?

o fark etmez sen hangi istasyona istersen yap ama ajanların irklara karşı gorev verirse dikkat et hele hele stori line gorevinde daha çok standingin düşürür /istasyon sahibi şirketiçin standing lacam erken ırklara karşı standingin düşüverir -pirin almaya giderken bulgurdan olma /.....falanca ırk falancaya düşmandır ve ona karsı gorev verir deklain edersin bir sonrakınde yine oyle gorev gelirse tekrar edersin ama 4 saat bekleme suresi var o yüzden 2-3 şirkete yaparsan bizce daha iyi olur
Sosyal ağlarda paylaş

destur said:

o fark etmez sen hangi istasyona istersen yap ama ajanların irklara karşı gorev verirse dikkat et hele hele stori line gorevinde daha çok standingin düşürür /istasyon sahibi şirketiçin standing lacam erken ırklara karşı standingin düşüverir -pirin almaya giderken bulgurdan olma /.....falanca ırk falancaya düşmandır ve ona karsı gorev verir deklain edersin bir sonrakınde yine oyle gorev gelirse tekrar edersin ama 4 saat bekleme suresi var o yüzden 2-3 şirkete yaparsan bizce daha iyi olur

Evet o konuda dün bi corp üyesi uyarmıştı ve bir kaç saat sonra bi Gallante Lieutenant ı öldür diye bir görev verildi. Deline ettim, yan sistemde bir Distribution görev yapıp geldim bu sefer farklı bir görev verdi.
Bu arada Medical konusunda uyardığın için sağol ama civardaki sistemlere bakıyorum o type bir istasyon yok.
Sosyal ağlarda paylaş

bir kaç tane medicali olan verem
maurasi sistemi jitaya 1j
Station - Maurasi VIII - Moon 14 - Caldari Business Tribunal
90 tane istasyonu varmış
istasyon listesi
istasyon listesi

ajanları

http://evemaps.dotlan.net/npc/Caldari_Business_Tribunal/agents

-------------------------------

itamo jitaya 2j
Station - Itamo VI - Moon 6 - Science and Trade Institute School