Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Alman polisine söyle...

calimero

Öne çıkan mesajlar

Videoda Bülent Arınç'a bir protesto var. Ama işte demek ki Almanya olunca böyle oluyor. Protesto eden gruba müdahale yok, edemiyor yani korumalar. Adamlar bağıra bağıra protestolarını gerçekleştiriyor ve çıkıp gidiyorlar salondan. Sondaki cümle ise çok vurucu

http://video.haberturk.com/haber/video/arinca-protesto/85017
Sosyal ağlarda paylaş

e bu şoparlar londra olimpiyatlarına gittiler. güvenlik güçleri bizi içeriye almıyor bık bık diye ağladılar, azarlamaya kalktılar orda bakanın kendisi güvenlikçileri, cevabını aldı oturdu tabi. Kural kanun sırf vatandaşa işliyor zannediyor bunlar.

şimdi bu gösteride bulunanların cebinden tesadüfi bir şekilde Arınç'ın evinin krokisi falan çıkar.
Sosyal ağlarda paylaş

Sabah kahvaltı yaparken Ulusal Kanal'da izledim, içimin yağlar eridi. Bülent abi Almanya'ya gitmiş, orada Değişen Türkiye konulu bir konferansta "Türkiye'de şöyle demokrasiyi ilerlettik, böyle geliştirdik" falan diye konuşurken birden TGB Almanya başkanı Beyhan Yıldırım ayağa kalkıp "Hangi demokrasi?é diye soruyor. Bülent abi kitleniyor. Ardından Beyhan Yıldırım devam ediyor konuşmaya ve yanındaki diğer TGBliler de tutuklu askerlerin ve yazarların fotoğraflarını kaldırıp gösteriyorlar. Tabi buradaki toplantılardaki gibi korumalar, polisler koşup ağızlarını kapatmadığı ve karga tulumba gençleri götürmediği için düşünme vakti kalmadığından olacak Bülent abi sadece yutkunarak bakıyor.

Halil Nebiler sabah ne demişti? "Ağlayaydın bari Bülent abi"...
B)-

http://www.ulusalkanal.com.tr/tgbliler-bulent-arinci-almanyada-yakaladi-video,1255.html
Sosyal ağlarda paylaş

Yau su AKP tayfasindan zerre hazetmiyorum da, su solculari da bir o kadar ergen buluyorum arkadas.

Tayyip bile geliserek degisti, bunlar hala ayni. Baskan dedigin adam cumle kuramiyor lan?! Yikilacaksiniz sloganlari da ayri bir komik.

meh
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Yau su AKP tayfasindan zerre hazetmiyorum da, su solculari da bir o kadar ergen buluyorum arkadas.

Tayyip bile geliserek degisti, bunlar hala ayni. Baskan dedigin adam cumle kuramiyor lan?! Yikilacaksiniz sloganlari da ayri bir komik.

meh

Herkese esit mesafedeyim yilisikliklari.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

meh

yavşak olmadığımız için özür dileriz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...