Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TMNT: Out of the Shadows

Norak

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
hahaha 15 olunca şimdi incik cincik edicen bi bok mu var diye. 25 olsa düşünmeden alacaktın beğendiğin için di mi.

ah ulen ah. biz tüketiciler de yüksek fiyat için kaşınıyoruz aslında :D :D
15 dolar indie oyunu fiyatı ama aslında mesela şu oyuna bakıyorum, zaten max ederi 20 dolar falan olmalı. pek de güzelmiş gibi gelmiyor bana, umarım yanılırım, zira hastasıyım TMNT'nin
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben 50 dolar olur, kuponla 40'a veya rusçudan 30'a alırım diyordum açıkçası. bu oyun co-op çok şahane olur gibi geldi bana. hatta yarın çıkacak diye netten hikayesini öğreneyim diye yola çıkarak bu bilgilere ulaştım.

oyun namına birşey görmedik işte karakter tanıtımı sadece. e3'de oynayanlar yazmış birşeyler de üşendim okumadım nasıl olsa yarın çıkıyor diye sdfsdfz.

15 dolara böyle 2 bölüm lağımda, 5 bölüm sokakta, 1 bölüm april'in kanalında olur, paketlerler diyor insan. halbuki 50 dolar verdin mi bebop rocksteadyler boss fight olur, son bölümde taş adamlar gelir, technodromeda kapanışı yaparsın falan sdfds.

parasında değil de nostaljisinde, co-op'undayım bu oyun için.

episode kafası yaptık bu ilk taksidi desinler ona da fitim. yeter ki bi kanalizasyonda sörf yapalım, üzerine şıreydır dövelim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
metacritic'te 1 review 20 vermiş sadece daha. user score yüksek gözüküyor, acaba developerlar falan mı vermiştir bu skorları diye düşünürken, en altta şu review var :D

"This game is BAD, Also it's pretty obvious the people giving this a 10 are the devs or someone associated with it like the publisher, if you look they have never previously rated a game and one dude even rated both versions of the game. Seriously weak effort"

bekleyelim bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...