Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

HIV iyileştirildi

GERGE

Öne çıkan mesajlar

nordlydian said:

olm bu adamlar kazara buluyorlar herşeyi ya.

betaserc var mesela vertigo ve meneire tedavsinde kesin çözüm ama ilaçın porspektüsünde bile yazıyor neden ve nasıl iyileştirdiği bilinmiyor diye. asdf

dua : allah duşmanımın başına vertigo belasını vermesin!

darısı kanser hücrelerinin başına.

aynen abi darısı kanser hücrelerinin başına annem yaklaşık 5 senedir çekiyor bu illet den daha önceden de şeker hastalığı vardı.Allah düşmanımın başına vermesin..
valla şu kök hücre tedavisinin ilerlemesini ve yaygınlaşmasını bekliyoruz bakalım..
Sosyal ağlarda paylaş

patlıcana poşet geçirmekte artık kar etmez hatta şöyle söyleyebilirim HIV artık ciddi bir hastalık bile sayılmaz özellikle son dönemde patlak veren ve 100 farklı çeşidi olan HPV daha feci.

hani erkeğe görünürde bir zararı yok 2-3 türü sadece penis kanseri yapabiliyor diye biliyorum fekkat bayanlarda rahim kanseri riski aşırı derece büyük ve bi kere kaptınmı kendi içinde değişkenlik gösteredebiliyor türü.

aman dikkat edin HPV cidden pis bir hastalık. okuyun okutun ona göre korunun yazık edersiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

nordlydian said:

olm bu adamlar kazara buluyorlar herşeyi ya.

betaserc var mesela vertigo ve meneire tedavsinde kesin çözüm ama ilaçın porspektüsünde bile yazıyor neden ve nasıl iyileştirdiği bilinmiyor diye. asdf

dua : allah duşmanımın başına vertigo belasını vermesin!

darısı kanser hücrelerinin başına.

Ahh keske. Ama bu kanser oyle bi illet ki her turu ayri bi bela. Hepsine tek cozum pek mumkun degil.
Sosyal ağlarda paylaş

İsrail'de de aids hastası bir erkeği tamamen tedavi etmişlerdi, 3-4 ay önce bir yerde okumuştum ama nerede tam hatırlamıyorum. Tabi ilaçların yan etkileri vs vs araştırılacak daha.

Umarım ticari kaygılar söz konusu olmaz da kurtulur insanlık şu illetten.
Sosyal ağlarda paylaş

benim bildigim hepsine tek cozum getirebilcek arastırmalar var. En azından bildiklerimden bi tanesi su:

Kanser hucresinin beslenmesini onlemek ilk hedef. kanser hucreleri miniscule kan damarlarının kendini besliycek sekilde gelismesine sebep olucak bir "sinyal" yaratıyor. amac kanser hucresinin bu sinyalini yenmek ya da baska bi hucre ile o sinyali notralize etmek. bu sayede kanser hucresi tek bir alanda kalıp ameliyatla yokedilebilicek. en azından postulate bu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...