Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yeni telefon alıcam

Black-ice

Öne çıkan mesajlar

alete hem cwm yukledim hem twrp yukledim netekim hala stock recovery'e girebiliyorum biturlu cwm ya da twrp recovery kismina giremedim :/ nerde hata yapiyorum acep?

Edik: CF-root ile rootladim basitce ama halen stock recovery kismina giriyo apff

Edik2: Rom manager programi icinden cwm recoveryi secip bunda boot et dedim etti asda
Sosyal ağlarda paylaş

reampage said:

backupa döndüm gözle görülebilicek bir fark yok standart cm ile belki pil biraz daha iyidir de ne kadar iyi olucak.

sen hangi romdasin suan?

neguzel lan, telefonla ilgili butun heyecanim kaybolmustu renk geldi valla, rom yukle, boz, calismasin, backuptan al, geri yukle olmasin tekrar sonra olsun, ugras, begenme degistir falan asdadas
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Takiliyor, pili fazla gidiyor, dokunmatigi sorun cikartiyor. Kullandikca minik sorunlar fark ediyorsun genelde. Belki bu cok iyidir ama Cyanogen'i daha hizli yapmak icinden icinden bir seyler cikarmak lazim, o da kararsiz yapabilir.

Kullan, sorun cikarsa normale donersin.
Sosyal ağlarda paylaş

ben nightly cm 10.1 kullanıyorum işte dün güncellendi en son, daha stable release yok note 2 için ama daha ne kadar stable olucak zaten.

Slim Bean denedim oda güzeldi ama cm kadar akıcı dpi felan ayarlanabiliyor ama.

paranoid android fena değil aslında ama oda stable değil, telefon görüşmesi yaparken restart attı alet.

Deniyorum bende paso flash counter olayları var galbia her flashladığın rom sayacı artıyıor felan diye ama göremedim öle bişi bir yerlerde.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...