Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Etnik köken

Illumemati

Öne çıkan mesajlar

Hepimiz illa atalarımızı merak etmiş ve aile büyüklerimizden bilgi almaya çalışmışızdır. Ama şahsen ben 3 kuşaktan öncesi hakkında bilgiye ulaşamadım. Ulaşmam da imkansız. Ailemiz bulgaristan göçmeni. Bulgaristandaki Türklerin Karamanoğulları yıkılınca sürülmüş vs. gibi bilgiler geçti elime. Ama tabi tatmin edici değil beyaz ten renkli göz çokluğunu düşününce.
Şöyle bir site buldum
https://www.rootsforreal.com
dna analizi ile heritage çıkarıyor adamlar.
acaba aranızda bu tarz birşeyi merak edip deneyen var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Şunu böbürlenicek bişey diye kullanmıyorumda yanlış anlaşılmasın(put dede bi rodosa git yerleş gel karikatürü here)öğrendiğimde hoşuma gitmişti.14.yüzyıla uzanan soy ağacı kaydı var anne tarafımın ilk Bursa beylerine dayanan.Hatta soyad onlardan kalma falan.Tarih seven insan için hoş bişey ataları kimmiş nerden gelmiş bilmek.Araştırılması kolay bişey olsa keşke.

Şu dna analizi zımbırtısıda görmüştüm bi programdada hani %10 afrikalı %40 avrupalı %20 asyalı vs.vs. genleri taşıyosun gibi bişey bildiğim kadarıyla.Öle büyük büyük deden şuymuş buymuş şunlardanmış gibi değil.
Sosyal ağlarda paylaş

_Rave said:

Şunu böbürlenicek bişey diye kullanmıyorumda yanlış anlaşılmasın(put dede bi rodosa git yerleş gel karikatürü here)öğrendiğimde hoşuma gitmişti.14.yüzyıla uzanan soy ağacı kaydı var anne tarafımın ilk Bursa beylerine dayanan.Hatta soyad onlardan kalma falan.Tarih seven insan için hoş bişey ataları kimmiş nerden gelmiş bilmek.Araştırılması kolay bişey olsa keşke.

Şu dna analizi zımbırtısıda görmüştüm bi programdada hani %10 afrikalı %40 avrupalı %20 asyalı vs.vs. genleri taşıyosun gibi bişey bildiğim kadarıyla.Öle büyük büyük deden şuymuş buymuş şunlardanmış gibi değil.

Verdiğim site şu kansere yakalanma yatkınlığın şuya kadar çıkartıyo ahah.
Sosyal ağlarda paylaş

Para ver - para ver diye bağırıyodu her taraftan site çok incelemedim onun için.

Yanlız neanderthal percentage var abi senin verdiğin sitede.Onun yüksek çıkması çok kalp kırıcı bişey olur lan.''Benim dedemler giritli'' ye benzemez sonu sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...