Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Karımı döveyim mi?

tokins

Öne çıkan mesajlar

22 yaşındayım karım 18 yaşında. Beni aldatıyor. Telefonundan mesajlarını okudum. Beni eski erkek arkadaşıyla aldatıyor. Telefondan mesajla birbirlerini azdırmışlar. Hepsini okudum. Okurken bir yandan da sertleştim. Allah ikisinin de belasını versin.
Sosyal ağlarda paylaş

Kardeşim böyle birşey önceki evliliğimde başıma gelmişti. Ben oldukça sakin davrandım ve savcılığa mesajlarla birlikte şikayette bulundum.

Eski karım ayrılmamak için elinden geleni yaptı, tabii amacı benim malvarlığımdan faydalanmaktı nasıl oldu anlamadım ama baya da kazançlı bir ayrılık oldu onun için.

Ancak daha sonra benim paralarımla aldığı arabasıyla gezerken o beni aldattığı adamın kullandığı sırada kaza yaptılar. Adam öldü karım da ayak bileğinden sakatlandı. Şimdi topal yürüyor.

Sen rahat ol, Allah onların cezasını verir.
Sosyal ağlarda paylaş

tokins said:

Benim durumum tam tersi ben onun malvarlığından faydalanıyordum. Faydalanmak da diyemem aşk evliliğiydi ama ailesi zengin. Dolaylı yoldan faydalanmış oldum. Boşanırsak mal paylaşımı nasıl olur? Erkeğin hakları nelerdir?

Seni annene söylerim de şantaj parası ye.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Bu kazanilan mallar terimi tam olarak kazanilan mallar ama. Evlendikten sonra mesela babasi bir ev bagisladiysa kiza ondan da pay alamazsin. Bagislanan mallar girmiyor bunlarin icine. Kazanma terimi onde. O evin kira geliriyle mesela ama alinan seylerde payin var.
Sosyal ağlarda paylaş

tokins said:

Benim durumum tam tersi ben onun malvarlığından faydalanıyordum. Faydalanmak da diyemem aşk evliliğiydi ama ailesi zengin. Dolaylı yoldan faydalanmış oldum. Boşanırsak mal paylaşımı nasıl olur? Erkeğin hakları nelerdir?

öğrendiğini hissettirme leech'e devam et
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...