Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kızlar neden kapalı kutudur

Biliminsani

Öne çıkan mesajlar

Theridone said:

+21

inci'den +21 said:

siz lisede ve üniversitede efendi, çalışkan çocuklara yüz vermeyip piç heriflerle takıldınız, yiyiştiniz s****tiniz. o piçler okulunu bitiremedi,iyi bir iş sahibi olamadı. ama o yüz vermediğiniz efendi, çalışkan çocuklar iyi bölümleri bitirip iyi yerlere geldiler. evlilik çağına geldiğinizde de senelerce takıldığınız piçlerle değil de iyi bir iş sahibi olan efendi, çalışkan adamlaral evlenmek istediniz. ama onlar geçmişinizden dolayı sizi istemedi. sonra da “türk erkekleri çok gerikafalı, namusu bacak arasında arıyor” diyorsunuz. siz senelerce piç heriflerle takılacaksınız, kendinizi s****ireceksiniz de iş evliliğe gelince düzgün bir adamal evleneceksiniz ha?

yok öyle şey!

abi şunu facebookta paylaşmak istiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Theridone said:

+21

inci'den +21 said:

siz lisede ve üniversitede efendi, çalışkan çocuklara yüz vermeyip piç heriflerle takıldınız, yiyiştiniz s****tiniz. o piçler okulunu bitiremedi,iyi bir iş sahibi olamadı. ama o yüz vermediğiniz efendi, çalışkan çocuklar iyi bölümleri bitirip iyi yerlere geldiler. evlilik çağına geldiğinizde de senelerce takıldığınız piçlerle değil de iyi bir iş sahibi olan efendi, çalışkan adamlaral evlenmek istediniz. ama onlar geçmişinizden dolayı sizi istemedi. sonra da “türk erkekleri çok gerikafalı, namusu bacak arasında arıyor” diyorsunuz. siz senelerce piç heriflerle takılacaksınız, kendinizi s****ireceksiniz de iş evliliğe gelince düzgün bir adamal evleneceksiniz ha?

yok öyle şey!

adam hayatı çözmüş
Sosyal ağlarda paylaş

Bakire olmasını isterim ve beklerim tabiki..

Sonucta aile kurucaksam,cocuk yapıcaksam,kutsal bi olay olarak hissetmek istiyorsam..benden once volkan-emre-can gibi aklında sadece off suna bi gecirsem diyen cigeri bes para etmez ukala bi erkek musveddesinin benim gelecekteki eşimi cılgınlar gibi bagıra cagıra agzına yuzune patlamasını icim kaldırmaz malesef..kızın biraz dirayete sahip olmasını beklerim..

yıl 2098 hede hödö diyenleri külahımla basbasa bırakıyorum..

bide bakire kızla evlenmem ne o abi ögrensin isi önce diyen arkadaslara;siz yollayın gereken kursu veririz dememek icin kendimi zor tutuyorum..

atıyorum her yönüyle cok ii bi kız buldum evlenicem..ama bakire degil neden? atıyorum tecavuze ugramıs..o zaman sorun olmaz benim icin evlilik proceeds..ama bakire degil neden? hasanın zevk pompası olmus..forever alone...
Sosyal ağlarda paylaş

Bekaret kaybı.. Sizin icin bekaret vajinal sex ile kaybedilmis ve yuksek olasılıkla kan ile sonuclanan bir birlesim sonucudur..benim görüsüme göre 3 türlü sex sonucu kaybedilmis masumiyettir..eet yani bazı kesimlerin söyledigi gibi 'bakire ama kalın sıcıyo agızda aerosmith in solisti gibi'durumu gecersizdir..Bekaretin kaybı bir partner bulmak ve isteyerek onu rahatlama paylasımında bulunmaktır..biolojik olarak bakire olman 'bakire'oldugun anlamına gelmez..degildir(benim icin en azından) mayonez gargarası yapan kıza bakire denemez görüsüme göre..
Sosyal ağlarda paylaş

Kızın bakireliğinden önce daha önemli şeyler var. Güzele 40 günde doyulurken güzel huya 40 yıl doyulmaz derler, yerden göğe kadar haklı bunu söyleyen kişi. Eline erkek eli değmemiş ama ağzı,huyu iyi değilse o kızlada evlenmek ne kadar mantıklı.
Sosyal ağlarda paylaş

fenn said:

Kızın bakireliğinden önce daha önemli şeyler var. Güzele 40 günde doyulurken güzel huya 40 yıl doyulmaz derler, yerden göğe kadar haklı bunu söyleyen kişi. Eline erkek eli değmemiş ama ağzı,huyu iyi değilse o kızlada evlenmek ne kadar mantıklı.

tam destek+
kısaca buna halk arasında iç güzellik derler
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

Bekaret kaybı.. Sizin icin bekaret vajinal sex ile kaybedilmis ve yuksek olasılıkla kan ile sonuclanan bir birlesim sonucudur..benim görüsüme göre 3 türlü sex sonucu kaybedilmis masumiyettir..eet yani bazı kesimlerin söyledigi gibi 'bakire ama kalın sıcıyo agızda aerosmith in solisti gibi'durumu gecersizdir..Bekaretin kaybı bir partner bulmak ve isteyerek onu rahatlama paylasımında bulunmaktır..biolojik olarak bakire olman 'bakire'oldugun anlamına gelmez..degildir(benim icin en azından) mayonez gargarası yapan kıza bakire denemez görüsüme göre..

:D Off sabah sabah
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...