Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Banner Saga: Factions

Sam

Öne çıkan mesajlar

Pay to win falan değil; mini-transaction olan her oyuna P2W muamelesi yapmayın.

Karakterlerinize level atlatmak için para ödemek mümkün, ama aynı şeyi oyun içi para ile de yapabiliyorsunuz. Tabii gerçek para ile daha hızlı olur, ama oyun eşleştirme yaparken adamlarınızın levellarını dikkate alıyor. Şimdiye kadar kendimden fazla levelı olan bir adamla eşleşmedim. Fakat öyle bir ihtimale karşı da "underdog bonus" diye bir şey koymuşlar.
Sosyal ağlarda paylaş

milletten para toplayarak dedigin, urunu cikmadan satiyo, sermayesi olmayanlar icin zaten. onden satip kazandigi parayla oyunu yapiyo, sonra parasini verenlere oyununu gonderiyo ciktigi zaman, oyunun ruhuyla alakali bi durum yok. oyunu yaptiktan sonra istedigi modeli cakar adam. basta yoktu sonra cikardiniz diye belki sikayet edilebilir ancak, ben boyle olucani bilsem para vermezdim hede hodo, ama onlar da kullanici sozlesmesi okumayanlarin ayibi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Bende yeni indirdim. 5-6 maç yaptım. 4 tanesi baya hoştu. Skill ve hero az gibi geldi? yada listede mi göremiyorum ben.

bu arada yavaş diyenler için. Oyun başlangıcında "ready" tuşuna basmadan, karakterleri tee ileri koyun. Kafadan 1 er turn bekleme azalıyor. Karşı tarafta o şekilde koyuyor. Daha 2 inci turnde kombat başlıyor.

Birde, lvl aldıkça bekleme turn bekleme süresimi azalıyor anlamadım. Daha tuzakları monitörde işaretleyemeden hakkın geçti demeye başladı :P

ek (mesajları yeni okudumda): lag denmiş ama. Torrenti açtım, limit felan koymadım. Son hız netimi zorlaya zorlaya indiriyordu. Yetmedi youtube dan arkaya birşeyler açtım. Bir yandan onları dinliyorum, torrent açık, üstüne oyundayım. Lag felan yoktu. Hani olması gerekirken yoktu. Local bazlı birşeyler yapmışlar herhalde, hiç etkilenmedim.

şurada sınıfları anlatıyor.
http://www.youtube.com/watch?v=ypUFZBzDV3Y
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 6 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...